کد خبر: 3739 A

سالانه «بهارستان» و این نوع برنامه‌های هدفمند فرهنگی باعث می‌شود شهروندی که پای در خیابان می‌گذارد تا به محل کار و یا منزل‌اش برسد با تصاویر و موقعیت‌های شادی‌بخش‌تری مواجه شوند و بتوانند از لحاظ روحی از این دود و شلوغی کمی فاصله بگیرند.

ایران‌آرت: جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت با اشاره به برگزاری رویداد هنری «بهارستان» گفت: گسترش زیباسازی معابر شهری اقدام فرهنگی ارزشمندی است.

به گزارش ایران‌آرت به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، جمشید مشایخی بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون در آستانه برگزاری دومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» درباره تاثیرات گسترش زیباسازی معابر شهری در تمام مناطق تهران گفت: سال گذشته شاهد تاثیرات مثبت انجام رویداد هنری «بهارستان» در محدوده خیابان ولیعصر بودیم. معتقدم گسترش این طرح در سایر مناطق شهری باعث می‌شود مردم تمام نقاط شهر بتوانند از زیبایی‌های چنین حرکت فرهنگی بهره‌مند شوند و خودشان را شاداب و فعال‌تر کنند. این رویداد هنری یک کار ارزشمند در حوزه فرهنگ‌سازی محسوب می‌شود.

این بازیگر پیشکسوت با تاکید براین مسئله که شلوغی، ازدحام و آلودگی محیط‌های شهری باعث افسردگی شهروندان می‌شوند تاکید کرد: سالانه «بهارستان» و این نوع برنامه‌های هدفمند فرهنگی باعث می‌شود شهروندی که پای در خیابان می‌گذارد تا به محل کار و یا منزل‌اش برسد با تصاویر و موقعیت‌های شادی‌بخش‌تری مواجه شوند و بتوانند از لحاظ روحی از این دود و شلوغی کمی فاصله بگیرند.

دومین رویداد هنری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال 1396 در بخش‌های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم‌مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار شده و تا اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

 

 

 

 

جمشید مشایخی سازمان زیباسازی شهر تهران دوسالانه هنرهای شهری بهارستان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین