کد خبر: 3652 A

نمایشگاه "رویاهایی که می آیند" با ارائه ۱۶ اثر خلاقانه از شانزده هنرمند در گالری هپتا گشایش می یابد.

ایران آرت: نمایشگاه گروهی "رویاهایی که می آیند" با ارائه ۱۶ اثر از 16 هنرمند در مدیاهای مختلف و به کوشش جلال الدین مشمولی، ۱۸ فروردین در گالری هپتا افتتاح می گردد.

مهدی اساسیان، حمید اسدزاده، بهاره بابایی، فرهاد توکلی، سعید حاتمی، ایرج دلاوری، حامد دهقان، حسین سعلبی فرد، رضا رفیعی راد، مسیب زارع، محمدرضا عرب خزایلی، مالک قنبری، مهسا کریمی، مانی کومار، جلال الدین مشمولی و قادر منصوری هنرمندانی هستند که به ارائه آثار خود در این نمایشگاه دست یازیده اند.

 آثار این نمایشگاه که با مدیاهای نقاشی، میکس مدیا، فتومنتاژ و کانسپت ارائه می شود؛ سعی در بازگو نمودن نگرشی جهان شمول و ورای ابعاد مادی و ابزارگرایانه به جریانات سطحی و عمیق بشری را دارد.

نمایشگاه

جلال الدین مشمولی از انگیزه شکل گیری این نمایشگاه گروهی به ایران آرت گفت:  این نمایشگاه در ادامه روند پروژه ای با نام "هنر خارج از مرکز" شکل گرفته است که از سال هشتاد و شش به تناوب سعی کرده ام به آن جامه عمل پوشانیده شود. این پروژه، بستر مناسبی را برای هنرمندان مستعد شهرستانی از نقاط مختلف کشور محقق می گرداند تا با ارائه آثار خود در موضوعی مشخص به هم اندیشی و گفتمان هنری با یکدیگر بپردازند.

مشمولی همچنین به منبع الهام آثار ارائه شده اشاره کرد و بیان داشت: زمینه موضوعی این نمایشگاه با دیدن فیلمی درام و فانتزی، محصول ۱۹۹۸ ایالت متحده به نام "چه رویاهایی که می آیند" ساخته "وینسنت وارد" شکل گرفت، قوام یافت و با هنرمندان به اشتراک گذاشته شد.

نمایشگاه

در بخشی از استیتمنت این نمایشگاه آمده است:  " رویاهایی که می آیند "  روایتی است مبتنی بر تاریخ، از آغاز تا به امروز؛ که ممکن است نمایشش را دوست نداشته باشیم و یا با آن موافق نباشیم. یک واقعیت انکار ناپذیر، جایز اشتباه کردن، مواجهه شدن و الهام بخشی، عینتی است که سرنوشت ما را رقم می زند ... عمیق ترین گرفتاری ها، پرسش ها و چالش های موجود گریبانگیرمان هستند. باید دانست که ما همتراز اقیانوس ها هستیم و به رویاهایی که می آیند پی ببریم. "

تجسمی

 آثار نمایشگاه "رویاهایی که می آیند" روز جمعه ۱۸ فروردین از ساعت ۱۶ در گالری هپتا به تماشا گذاشته خواهد شد و تا روز چهارشنبه ۲۳ فروردین از ساعت ۱۱ تا ۲۰ هم برای بازدید علاقه مندان دایر است.

گالری هپتا در  خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، ضلع غربی پارک هنرمندان، بن بست نیکوشهر، شماره 3، طبقه همکف واقع می باشد.

 

 

 

 

 

 

گالری هپتا نمایشگاه "رویاهایی که می آیند" جلال الدین مشمولی پروژه هنر خارج از مرکز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین