کد خبر: 31593 A

پروژه مشترک عکاسی پدرام لسانی و اسرا مدنی ۱۲ بهمن ماه در گالری گلستان به تماشا درمی‌آید.

ایران آرت: پدرام لسانی درباره این نمایشگاه گفت:  ۱۳ عکس به روی دیوار می رود؛  این پروژه با همکاری اسرا مدنی در سال ۲۰۱۱ یعنی هشت سال پیش شکل گرفت که هر دو در لندن دانشجو بودیم.در واقع این عکس ها دو امضایی هستند.

این عکاس افزود: از زمان شروع ایده تا زمان شکل گیری حدود یک سال طول کشید. این عکس‌ها به صورت تک عکس در خارج از کشور نمایش داده شده ولی برای اولین بار است که به صورت مجموعه در گالری گلستان ارائه می شود.

پدرام لسانی در ادامه تاکید کرد: موضوع این نمایشگاه نشان دادن نیکی و بدی، خیر و شر، دانش و جهل است. در عکس ها از المان سیب (میوه ممنوعه) استفاده شده است.

فرم و ساختاری تصویری جذاب این عکس ها چشم نواز است و این در حالی ست که دو فرشته سیاه و سفید که هر دو زن هستند و خیر و شر و ماهیت ملکوتی دانش را بازتاب می دهند روایتی متفاوت از زندگی روزمره آدمی را ارائه می کنند.

پدرام لسانی متولد ۱۳۵۸ است و در دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی عکاسی، دانشگاه انگلیس عکاسی فشن خوانده است. این هنرمند چندین نمایشگاه انفرادی در تهران و لندن برگزار کرده است. همچنین چند نمایشگاه گروهی در خارج از کشور برگزار کرده است.

 

گالری گلستان پدرام لسانی اسرا مدنی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین