کد خبر: 28966 A

مریم حیدرزاده، ترانه‌سرا پنجمین نمایشگاه نقاشی‌هایش را با عنوان «پس از آن همه حسرت» در گالری مژده برپا می کند.

ایران آرت: مریم حیدرزاده، ترانه‌سرا، پنجمین نمایشگاه نقاشی‌هایش را با عنوان "پس از آن همه حسرت" جمعه نهم آذر در گالری مژده افتتاح خواهد کرد.

این هنرمند درباره آثار تازه اش گفت: "این نمایشگاه شامل ۳۰ تابلو است که با تکنیک اکرولیک روی بوم و در یک سال اخیر خلق شده اند."

او درباره نام‌گذاری نمایشگاه‌هایش گفت:" پس از آن همه حسرت، نامی است که برای نمایشگاه‌های نقاشی خودم برگزیده ام، زیرا سه و نیم ساله بودم که بر اثر یک عمل جراحی بینایی‌ام را از دست دادم و نقاشی هنری بود که همیشه عاشقش بودم و به خاطر این محدودیت نمی‌توانستم به آن بپردازم. تا ۹ سال قبل که پس از آن همه حسرت با راهنمایی استادم آقای قاسمی‌زاده توانستم به سمت آن بروم. رنگ‌ها و تصاویر در هاله‌ای از ابهام در ذهنم وجود داشت و همین موضوع کمک کرد تا بتوانم نقاشی کنم."

مریم حیدرزاده درباره علایق طبیعت‌گرایانه‌اش در نقاشی گفت:" منشا این گرایش علاقه من به فصل پاییز است. در واقع پاییز سرآغاز رویکرد من به هنر نقاشی است. شعر هم ریشه در طبیعت دارد و این زاویه نگاه ریشه در سلیقه و شعر من دارد. به همین خاطر برای بیان افکارم به سمت طبیعت‌ رفتم." 

IMG_20181126_162501

مریم حیدرزاده گفت:" با آبرنگ شروع کردم و کم کم به اکرولیک رسیدم. دوست دارم در آینده با پاستل کار کنم چون لطافتی که در آن وجود دارد مرا جذب می‌کند."

نمایشگاه مریم حیدرزاده عصر جمعه نهم آذر در گالری مژده به نشانی سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان هجدهم شرقی، پلاک 27، آغاز به کار می کند و تا شانزدهم آذر ماه (غیر از شنبه) هر روز از ساعت 12 تا 20 به تماشاست.

گالری مژده مریم حیدرزاده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین