کد خبر: 27764 A

پس از انتصاب ابراهیم حقیقی به عنوان دبیر جشنواره هنرهای تجسمی فجر، دبیر هنری و مدیر اجرایی جشنواره انتخاب شدند.

ایران آرت: هادی مظفری رییس شورای سیاستگذاری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به پیشنهاد ابراهیم حقیقی دبیر این جشنواره، طی حکمی سید امیر سقراطی را به سمت دبیر هنری جشنواره منصوب کرد.

به گزارش واحد ارتباطات و رسانه مرکز هنرهای تجسمی، مظفری در این حکم نوشته است: با عنایت به پشتوانه علمی و تجربه کاری تخصصی در زمینه امور هنری جنابعالی را به سمت دبیر هنری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب می کنم. امیدواریم که با تکیه بر خلاقیت و نوآوری و بهره گیری از تجارب گذشته و همفکری و هم‌رأیی با هنرمندان و دیگر اعضای سیاستگذاری و گروه اجرایی، جشنواره یازدهم به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

همچنین رییس شورای سیاستگذاری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به پیشنهاد ابراهیم حقیقی دبیر این جشنواره، طی حکمی «محسن سلیمانی» را به سمت مدیر اجرایی جشنواره منصوب کرد.

مظفری در این حکم نوشته است: با توجه به پیشینه فعالیت هنری و اجرایی در مراکز فرهنگی هنری و جشنواره ها، جنابعالی را به سمت مدیر اجرایی یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب می کنم. امیدوارم که در تعامل با همکاران و هنرمندان حاضر در جشنواره و همرأیی با شورای سیاستگذاری و دیگر مدیران جشنواره، فضایی را ایجاد کنید تا این جشنواره در بهترین شکل ممکن به جامعه هنری ایران عرضه شود.

یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر بهمن و اسفند سال جاری در ۱۰ رشته برگزار خواهد شد.

 

جشنواره تجسمی فجر ابراهیم حقیقی امیر سقراطی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین