کد خبر: 27119 A

مسعود زنده روح کرمانی دبیر تخصصی و هنری جشنواره ملی «عکس آیات» از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره خبر داد.

ایران آرت: بنا بر اعلام روابط عمومی جشنواره ملی «عکس آیات»، در حالی که ساعت 8 صبح امروز 21 مهرماه پایان مهلت دریافت آثار جشنواره ملی «عکس آیات» مشخص شده بود به گفته مسعود زنده روح کرمانی دبیر تخصصی و هنری این جشنواره، مهلت ارسال آثار تا 8 صبح اول آبان ماه تمدید شد و به این ترتیب عکاسان حرفه ای و همچنین متقاضیان بخش مردمی می توانند تا تاریخ ذکر شده آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.

زنده روح کرمانی در این باره گفت: علیرغم استقبال خوبی که برای حضور در این جشنواره صورت گرفته است، اما به دلیل اینکه می دانیم بسیاری از عکاسان دقیقه 90 آثار خود را به جشنواره ها ارسال می کنند و همچنین پتانسیل بالای موضوعات این مسابقه تصمیم بر این شد که مهلت ارسال آثار به این جشنواره تمدید شود.

وی ادامه داد: از عکاسان این درخواست را داریم که ارسال آثار خود را به تاریخ 30 مهرماه موکول نکنند و در اولین فرصت عکس های خود را ارسال کنند.

 در این جشنواره محمدرضا علیزاده مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دبیری جشنواره را به عهده دارد. همچنین فرزاد میرحسینی دبیر اجرایی این جشنواره است و محمدمهدی رحیمیان، فرهاد سلیمانی، مجید ناگهی، مهدی جعفری، حمید صادقی داوری آثار این جشنواره را به عهده دارند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از مقررات جشنواره، آدرس دبیرخانه و جوایز این رویداد می‌توانند به سایت جشنواره مراجعه کنند.

عکس آیات مسعود زنده روح کرمانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین