کد خبر: 2654 A

35 هنرمند درختان زیبا و بلند بالای خیابان تاریخی ولیعصر را برای آمدن بهار و تولد دوباره می آرایند.

ایران آرت :  سید مجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران از آغاز رویداد هنری «درخت‌ستان» همزمان با روز درختکاری خبر داد و گفت: 35 هنرمند با طرح‌های ویژه هنری درختان خشکیده خیابان ولیعصر را در آستانه سال جدید می‌آرایند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، موسوی با بیان اینکه این اقدام فرهنگی یکی از برنامه‌های پیش بینی شده در رویداد «بهارستان» است، ادامه داد: آثار هنری این هنرمندان برای بهبود فضای بصری شهری بر روی درختان خشکیده خیابان ولیعصر صورت می گیرد.

b95a06fea7efceac4ca30084da61655b_XL

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران، افزود: طرح «درخت‌ستان» بخشی از سالانه «بهارستان» سازمان زیباسازی است که از پانزدهم تا بیست ودوم اسفند به مناسبت بهار وهمچنین روز درختکاری توسط هنرمندان مجسمه ساز برروی درختان خشکیده خیابان ولیعصر انجام می‌شود.

لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال ۱۳۹۶ در بخش‌های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم‌مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار می‌شود و تا اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

 

سازمان زیباسازی شهر تهران دومین بهارستان سید مجتبی موسوی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین