کد خبر: 2421 A

ابراهیم گنجیان نمایشگاه نقاشی خود را در خانه هنر آمل به تماشا خواهد گذاشت.

ایران آرت: نمایشگاه نقاشی "روزهای آبرنگی" به مجموعه ۳۰ اثر از جدیدترین آثار ابراهیم گنجیان اختصاص دارد که از امروز  ۱۳ اسفند در خانه هنر آمل به تماشا خواهد بود.

گنجیان

گنجیان

آثار این نمایشگاه که با تکنیک های مختلف کار با آبرنگ ارائه می شود به گونه ای واقعگرا به بازتاب طبیعت درون زیستی هنرمند می پردازد. این نوع نگرش که زاییده تشدید و برون ریزی احساس در هنرمند می باشد؛ جنبه و گرایش انتزاعی آثار را ملموس تر می گرداند.

هنرمند اما زبان "روزهای آبرنگی" را زبان مردم شهر و دیار خود می داند؛ زبانی که صداقت بی انتهای آن سبب سادگی در رفتار و گفتارشان است.

گنجیان می گوید: بعضی از روزها آبرنگی هستند؛ همه چیز شفاف تر و لطیف تر دیده می شوند. گویا راضی نخواهی شد که به پایان برسند؛ مگر با ثبتشان ... " آثار این نمایشگاه حدیث روزهای آبرنگی من هستند."

گنجیان

ابراهیم گنجیان استاد دانشگاه و مدیر خانه هنر آمل است. این هنرمند شاخص مازندرانی تاکنون در یازده نمایشگاه انفرادی و بیش از صد نمایشگاه گروهی به ارائه آثار خود پرداخته است.

هنردوستان مازندرانی می توانند از ۱۳ تا ۱۹ اسفند در خانه هنر آمل به نشانی خیابان امام خمینی، آفتاب ۳۱، کوچه شهید درزی ۳، پلاک ۳۵ همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ حضور به هم برسانند.

 

 

خانه هنر آمل ابراهیم گنجیان
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین