کد خبر: 24624 A

بنر گالری ایده

گالری ایده از مهرماه سال 1388 با هدف معرفی هنرمندان جوان با استعداد ایرانی و تشویق و حمایت از کوشش آنان, معرفی آثار هنرهای تجسمی معاصر ایران و ارایة خدمات مشاوره و کارشناسی آثار هنری فعالیت خود را آغاز کرده است. این نگارخانه تلاش می‌کند با عرضة آثار هنرمندان حرفه‌ای و همچنین با معرفی و نمایش آثار هنرمندان جوان و استعدادهای نو، مسیر شکوفائی و پیشرفت استعدادهای جوان را فراهم نماید.

صفحه اجتماعی  idea.galleryy

تهران، کریم خان، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، شماره 26      تماس :  02188348720

 

 

بنرانتشارات ایده

انتشارات ایده

انتشارات ایده با نشر ایده‌های نو در حوزه‌های تخصصی هنر، تبلیغات و بازاریابی فعالیت میکند و برای حمایت از نویسندگان جوان و اساتید بزرگ کشور به نشر آثار در این زمینه ها میپردازد.

انتشارات ایده معتقد است نشر این آثار به رشد و پویایی جامعه هنری کمک به سزایی میکند. تعالی و هم افزایی دانش تبلیغات و بازاریابی در گرو به اشتراک گذاری تالیف و ترجمه آثار ارزنده این دانش است. برای تحقق این مهم انتشارات ایده با نگاه وسواس گونه خود آثار برجسته را برگزیده و منتشر مینماید و همچنان در همکاری با اساتید و مترجمان خبره کشور درصدد توسعه دانش به روز و حمایت از جامعه متخصص و دانش پژوه کشور است.

 

صفحه اجتماعی : ideapublication

www.ideapublication.ir

 

مدرسه هنری ایده

 

مدرسه تخصصی هنر، تبلیغات و ارتباطات ایده

مدیران مدرسه ایده، با احساس مسئولیت، نیاز زمانه جامعه خود را عمیقاً درک کرده و به آن واکنش نشان داده‌اند و در طول یک دهه اخیر با تلاش شبانه روزی با برگزاری دوره‌های منظم آموزشی در زمینه‌های گرافیگ، عکاسی، انیمیشن، تبلیغات، ارتباطات، بازاریابی و برندسازی بسیار موفق و توانا عمل کرده و سطح مهارت های حرفه ای جامعه را ارتقا بخشیده اند. مدرسه ایده نه تنها در زمینه آموزش موفق بوده، بلکه فرصت‌های شغلی مناسبی را برای کارآموزان دوره‌های آموزشی این مؤسسه فراهم کرده، و با ایجاد ارتباط با مؤسسات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، آنها را با روش‌های نوین مدیریت، برنامه‌ریزی، تبلیغات، بازاریابی، اصول گفتمان و اطلاع‌رسانی آشنا ساخته و آنها را در بهبود اجرای برنامه‌های خود تواناتر ساخته است.

تهران، کریمخان، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، شماره 26      تماس :  02188303759

صفحه اجتماعی : idea.school

idea.advertising.school   

www.ideaschool.ir

ایران تبلیغات جامعه کارشناسی هنرهای تجسمی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین