کد خبر: 943 A

ایران‌آرت: رییس ستاد ائتلاف اصلاح طلبان با ایسکانیوز گفت وگو کرده و طی این گفت وگو به نکات مختلفی اشاره کرده است. بخشی از حرف های علی صوفی درباره خواسته سیدمحمد خاتمی از رهبر معظم انقلاب را در ایران‌آرت بخوانید.
 
رییس ستاد ائتلاف اصلاح طلبان گفت: خلأ وجودی آیت الله هاشمی در کشور کاملا محسوس است، فکری که ایشان از خودشان به جا گذاشتند در غیابشان جریان منسجم تر خواهد شد و بازماندگان سعی می کنند که خلا وجودی آیت الله را با انسجام و وحدتی که خواهند داشت پر کنند.
 
وی افزود: در حال حاضر شاهد هستیم حجت الاسلام ناطق نوری به عنوان یک اصولگرا هم مورد قبول جامعه اصولگرایی است و هم یک مشی اعتدالی در پیش گرفته است و سال هاست که با رئیس دولت اصلاحات نشست هایی را داشتند و در خصوص مسایل حساس نظام با یکدیگر همفکری و هماهنگی داشته اند.
صوفی در ادامه گفت: رئیس دولت اصلاحات در پیامی اخیرا از مقام معظم رهبری درخواست کردند تا حلقه وصل تمام جریانات سیاسی کشور شوند و به دنبال این هستند تا اصولگرایان و اصلاح طلبان با یکدیگر یک خط مشی واحدی را اتخاذ کنند و سعی در افزایش مشترکات مسایل کنند که زمینه ای است برای پر کردن خلاء وجود آیت الله هاشمی رفسنجانی و از طرف دیگر مجلس و دولت هستند که مشی اعتدالی دارند و خواهان به وجود آمدن همکاری موثری بین جناح ها هستند.

 

دولت اصلاحات سید محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین