کد خبر: 887 A

ایران‌آرت: رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا که به همراه خانواده‌اش عازم سواحل کالیفرنیا بود، مجبور شد در یک پایگاه هوایی فرود آید.

«باراک اوباما» رئیس‌جمهوری سابق آمریکا روز جمعه در تلاش بود با خروج از واشنگتن دی‌سی، به عنوان یک شهروند عادی به «پالم اسپرینگ» برود اما طوفان سهمگینی که در سواحل کالیفرنیا به وقوع پیوسته بود، دسترسی به فرودگاه بین‌المللی این شهر، جایی که خانواده اوباما قرار بود طبق برنامه‌ریزی روز جمعه بعدازظهر به آنجا بروند را مسدود کرد.

به گزارش نامه نیوز،  هواپیمای آنها ناگزیر شد مسیر خود را به سمت پایگاهی در شهر «ریورساید» حدود ۵۵ مایلی غرب این منطقه تغییر دهد.

«لیندا ولز» سخنگوی این پایگاه با تایید این مطلب گفت که هواپیمای رئیس‌جمهوری پیشین در ساعت پنج و ۱۵ دقیقه بعدازظهر به وقت محلی در فرودگاه این پایگاه فرود آمد. وی گفت که فرود این هواپیما به دلیل قطعی برق ناشی از طوفان با چالش روبه‌رو بوده است.

بلافاصله پس از آگاهی از فرود این هواپیما که در زمان ریاست‌جمهوری اوباما با نام «ایر فورس وان»‌ شناخته می‌شد، جمعی از مردم پشت نرده‌های این پایگاه گرد آمدند تا از این طریق وی را مشاهده کنند.

اوباما با ترک مراسم تحلیف به همراه خانواده خود سوار هواپیما شده و به سمت پالم اسپرینگ حرکت کرد.

 

اوباما باراک اوباما خانواده شهروند واشنگتن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین