کد خبر: 8761 A

ایران‌آرت: چند روزی است در فضای مجازی، خبرهای رسمی از دلخوری سیدمحمد خاتمی، رییس‌جمهور اصلاحات از حسن روحانی دست به دست می‌شود. در همین رابطه، مدیر عامل بنیاد باران، که خاتمی موسس آن بوده است، متنی را منتشر کرده است.

جواد امام، گفته:

-خبری که با عنوان «گلایه‌های شدید خاتمی از بی‌محلّی روحانی به اصلاح‌طلبان» در فضای مجازی پخش شده است، از اساس کذب است و زاییده توهم و بی‌اخلاقی رسانه‌ای ناشران خبر است.

-کسی که کوچک‌ترین شناختی از آقای خاتمی داشته باشد، می‌داند ایشان اگر همراهی و کمکی به دولت یازدهم کرده است،‌ صرفا از سر خیرخواهی بوده و بی‌هیچ چشمداشتی از آقای روحانی در دوره‌های مختلف حمایت کرده‌اند.

-این خبرپردازی‌هاى سخیف بکلى تکذیب می‌شود. ما این رفتارها را در ادامه تخریب دولت، تلخ کردن کام مردم ازانتخابات ومستهلک کردن ناجوانمردانه امید ملت به توفیقات نظام جمهورى اسلامى و ایران عزیز است.

-اظهارات و نظرات آقای خاتمی راجع به موضوعات مختلف از طریق دفتر ایشان و بنیاد باران، اعلام می‌شود و لذا هر خبری راجع به آقای خاتمی که خارج از این روال منتشر شود، فاقد اعتبار است.

-این شیطنت‌ها تا به حال کم نبوده و احتمالا هم ادامه داشته باشد، چون امید دارند که بتوانند با این اخبار ساختگی شکافی بین بزرگان ایجاد کنند و آقای خاتمی را در مقابل آقای روحانی قرار دهند. اما این افراد و سایت‌ها، یک چیز را در نظر نمی‌گیرند که همگرایی و همراهی اصلاح‌طلبان و حمایت آنان از دولت یازدهم مانند حمایت‌های اصولگرایان از دولت نهم و دهم نیست که دیروز در طرفداری از آن دولت رقابت می‌کردند و امروز در نفی و انکارش.

 

حسن روحانی سید محمد خاتمی جواد امام
نظرات خوانندگان
  • hossein
    پاسخ

    با سلام :شکر هندوستان و شکر مازندران/هردو تا شیرین اما این کجا و ان کجا......شجریان_ دکتر ظریف_خاتمی همو که الگوست

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین