کد خبر: 8699 A

ایران‌آرت: سرپرست تیم ملی والیبال از خط خوردن مدافع روی تور ایران بعد از درگیری در تمرین تیم ملی خبر داد.

درگیری ۲ بازیکن قدیمی تیم ملی والیبال در تمرین امروز جنجال بزرگی را برای این تیم در آستانه اعزام به ترکیه و در فاصله ۱۰ روز تا آغاز رقابت های انتخابی قهرمانی جهان به وجود آورد.

امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال گفت: «اینکه ۲ بازیکن در تمرین دچار درگیری لفظی شوند، اتفاق خیلی عجیبی نیست و با جریمه حل می شود. خیلی اوقات چنین اتفاقی میان بازیکنان در تمرین رخ می دهد اما ترک تمرین از سوی عادل غلامی و همچنین حرکات عجیب او مرا به شدت ناراحت کرد.»

وی همچنین می افزاید: «فضای تیم ملی تا به اینجا مدیریت شده بود و در روزی که اصحاب رسانه در تمرین بودند، حرکت غلامی کاملا غیرحرفه ای بود. درگیری لفظی جزایش جریمه است اما حرکتی که غلامی انجام داد، جزای سنگین تری دارد. نمی دانم چطور با موسوی که سالهاست با هم در تیم ملی هستند و هم باشگاهی هم هستند، چنین رفتاری داشتند.»

خوش خبر درباره تصمیم کادرفنی در قبال این بازیکنان می گوید: «موسوی که در اردوی تیم ملی هست و احتمالا جریمه می شود اما غلامی دیگر جایی در تیم ملی نخواهد داشت. کولاکوویچ هم گفت که من اخراجش نکردم و غلامی خودش تصمیم گرفت از تیم ملی برود. سرمربی تیم ملی مجبور است چنین تصمیمی بگیرد چون اگر این بازیکن برگردد، دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود و فردا وسط بازی هم یک بازیکن لباسش را در می آورد و قهر می کند.»

ستاره تیم ملی والیبال اخراج شد

 

تیم ملی والیبال عادل غلامی محمد موسوی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین