کد خبر: 8642 A

ایران‌آرت: انتشار تصویری از جان تری و همسر 35 ساله اش (تونی) در کوه های آلپ، به قیمت از دست رفتن 400 هزار پوند از ثروت این خانواده تمام شد!

کاپیتان جدید استون ویلا که 3.4 میلیون دنبال کننده در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد، تصویری را از خود و همسرش در حال گذراندن تعطیلات و اسکی کردن در آن ناحیه با مخاطبان خود به اشتراک گذاشت. «چند روز اسکی کردنِ عالی با خانواده» این توضیحی بود که این مدافع 36 ساله زیر مطلب خود نوشت. ولی ارسال این مطلب همان و پی بردن دزدان به دوری خانواده تری از منزل شان، همانا!

 

جان تری و همسرش در کوه های آلپ

جان تری و همسرش در کوه های آلپ

 

این ماجرا که 25 فوریه گذشته باز می گردد، حالا رسانه ای شده و مشخص شده است که سارقان به عمارت 5 میلیون پوندی تری دستبرد زده اند.  از ساعت و جواهرات گرفته تا نخستین نسخه از کتاب هری پاتر گرفته و اجناسی دیگر، از جمله چیزهایی بوده اند که در این دزدی 45 دقیقه ای به سرقت رفته است.

تصاویر ضبط شده به وسیله دوربین های مدار بسته نشان داد که مردی حوالی 2 بامداد روز حادثه به خانه وارد شده، سپس به بیرون رفته و بار دیگر با شخصی همراه خود وارد این عمارت شده است.

شایان ذکر است که در مجموع 5 نفر در این دزدی و به فروش رساندن اجناس به سرقت رفته از آن نقش داشتند که امروز در دادگاهی محاکمه خواهند شد.

 

جان تری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین