کد خبر: 7610 A

ایران آرت: کمتر از 24 ساعت بعد از برگزاری جشن عروسی لیونل مسی و همسرش آنتونیا روکوزو، این زوج جوان همراه با 2 فرزندشان تیاگو و متئو، سوار بر هواپیما به بارسلونا بازگشتند. در روزهای اخیر لئو و همسرش، روزهای سخت و پراسترسی را برای تدارک جشن ازدواج‌شان پشت ‌سر گذاشته بودند ولی همه چیز خوب پیش رفت و این جشن در کمال شکوه و آرامش برگزار شد و حالا لئو و همسرش به بارسلونا بازگشته‌اند تا چند روز در کمال آرامش در خانه به استراحت بپردازند. آنها به علاوه فرصت زیادی برای برنامه‌ریزی سفر ندارند‌‌؛ چراکه اگر تغییر خاصی در برنامه‌ها ایجاد نشود، لئو باید از روز 12 جولای تمریناتش با تیم کاتالان و در کنار هم‌تیمی‌هایش را از سر بگیرد.

 

پیغام تشکر مسی

لیونل مسی ساعاتی بعد از برگزاری جشن عروسی‌شان در صفحه رسمی‌‌اش در فیسبوک از همه لطف و محبت‌ها و آرزوهای زیبای دوستان و هوادارانش تشکر کرد. او در پیغامی نوشت: «از همه به خاطر همراهی ما در روزی به این خاصی، تشکر می‌کنم.» و در کنار این پیغام، تصویری از خودش و همسرش در جشن ازدواج‌شان را منتشر کرد.
 

هدیه لئو به آنتو

در جشن عروسی، لیونل مسی هدیه بسیار ویژه‌ای به همسرش آنتونیا روکوزو داد. او از آبل پینتوس، خواننده مورد علاقه آنتونیا دعوت کرده بود تا ترانه ویژه‌ای را برای آنها بخواند؛ ترانه «بدون شروع و پایان» که ترانه مورد علاقه آنتونیا بود و در هنگام انداختن حلقه‌های ازدواج به انگشت عروس و داماد، آقای پینتوس این ترانه زیبا را خواند.

این ترانه مربوط به آلبوم رؤیای طلایی پینتوس است که در سال 2012 به بازار عرضه شده بود و یکی از آهنگ‌های مورد علاقه آنتونیاست. علاوه بر پینتوس، کارینا، خواننده مشهور آرژانتینی و نامزد سرخیو آگوئرو و همچنین ماراما، رومبای و دالیلا نیز به اجرای آهنگ‌هایی پرداختند.

جالب اینجا بود که آنتونیا از حضور آقای پینتوس در جشن ازدواج‌شان خبر نداشت و با دیدن او حسابی سورپرایز شد.

 

لیونل مسی ازدواج مسی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین