کد خبر: 7163 A

ایران آرت: کمتر از 2 هفته دیگر تا برگزاری جشن عروسی لیونل مسی و همسرش آنتونیا روکوزو در روساریوی آرژانتین باقی‌مانده است. بی‌تردید، این جنجالی‌ترین وپرهیجان‌ترین جشن عروسی امسال دنیای فوتبال است و حالا روزنامه لاناسیون چاپ آرژانتین اخباری از جزئیات این جشن از جمله مسائل امنیتی و نیروهایی که برای این کار به خدمت گرفته شده‌اند منتشر کرده.

آنچه مسلم است این است که در چنین جشن‌های بزرگی، مهم‌ترین نکته برقراری امنیت و ایجاد جوی آرام و به دور از حاشیه برای صاحبان جشن و مهمانانی که اکثراً سلبریتی هستند، می‌باشد. جشن عروسی لئو و آنتونیا روز 30 ژوئن (9 تیر) در هتل کازینو سیتی سنتر، در جنوب شهر روساریو و در محله لاس فلورس، منطقه‌ای که بارها شاهد درگیری‌های خشن گروه‌های جنایتکار بوده، برگزار خواهد شد.

در این میان، تأمین امنیت جشن برعهده یک شرکت خصوصی امنیتی سپرده شده است. شرکتی که توسط خانواده مسی برگزیده شده تا هیچ مشکلی در مراسم ایجاد نشود. طبق گزارش منتشره در روزنامه لاناسیون، این شرکت مدت‌هاست که در حال بررسی نقاط مهم شهر روساریو و ساده‌ترین راه برای انتقال مهمانان به شهر روساریو و جشن عروسی است.

علاوه بر اقدامات این شرکت خصوصی، دولت آرژانتین هم در تلاش است که در جشن عروسی لیونل مسی هیچ مشکلی ایجاد نشود. مسئولان دولتی آرژانتین به خوبی می‌دانند که برگزاری این جشن در روساریو، باعث شهرت بین‌المللی این شهر می‌شود. گوستاوو لئونه، یکی از مسئولان دولتی آرژانتین در گفت‌وگو با رادیو 2 گفت: «شهر روساریو آماده میزبانی از این قبیل مراسم است. ما جلساتی با اعضای خانواده مسی و مسئولان برگزاری جشن داشته‌ایم. شهرداری روساریو تلاش زیادی می‌کند تا امنیت جشن برقرار شود و تمام جزئیات مراسم به بهترین نحو ممکن پیش برود.»

طبق پیش‌بینی‌های انجام شده 250 نفر در این جشن شرکت خواهند کرد. در لیست مهمانان این عروسی، چهره‌های سرشناسی از باشگاه بارسلونا و تیم ملی آرژانتین دیده می‌شوند. بنابر گزارش‌ها، لیونل مسی تمام هم‌تیمی‌هایش در باشگاه کاتالان و حتی توپ جمع‌کن‌ها، فیزیوتراپ‌ها، پزشکان و سایر کارمندان باشگاه را به جشن عروسی‌‌اش دعوت کرده. جدای از مهمانان، 150 خبرنگار از سراسر دنیا هم مجوز حضور در جشن را به دست‌ آورده‌اند و مراسم جشن را از خارج از هتل پوشش خواهند داد.

لیونل مسی و همسرش از مهمانان خواسته‌اند تا تمام هدایایشان برای این عروسی را به بنیاد خیریه لیونل مسی بپردازند تا این هدایا صرف امور خیریه شود.

99messi

 

لیونل مسی عروسی مسی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین