کد خبر: 680 A

ایران‌آرت: در ادامه سنت قدیمی کاخ سفید، حیوانات دولتمردان جدید آمریکا، پیش از خود آنها به واشنگتن رسیدند.

باشگاه خبرنگاران: به قول یک سخن قدیمی در فرهنگ آمریکایی، اگر سیاستمداری می خواهد در واشنگتن، دوست خوبی داشته باشد، باید به فکر تهیه یک سگ باشد.

اما ظاهرا مایک پنس معاون رئیس جمهور آتی آمریکا به این توصیه گوش نمی کند. اما او هم با خودش، حیوانات خانگی را به خانه معاون رئیس جمهور آمریکا می آورد. امروز هواپیمایی در پایگاه نظامی اندروز در واشنگتن به زمین نشست که حامل مسافرانی ویژه بود. این مسافران در هواپیمای ویژه معاون رئیس جمهور آمریکا، حیوانات خانگی معاون رئیس جمهور جدید بودند.

یکی از آنها، خرگوشی بود که پیش از خود معاون رئیس جمهور از هواپیما پیاده شد! این خرگوش موردعلاقه مایک پنس، مارلون باندو نام دارد (شبیه نام مارلون براندو، هنرپیشه معروف نقش اول فیلم پدرخوانده و بسیاری از فیلمهای معروف هالیوودی). پس از این خرگوش خاص، دو گربه خانواده مایک پنس پیاده شدند.

این دو گربه اوریو و پیکل نام دارند که در آغوش خانم کارن همسر و دختر بیست و دوساله معاون رئیس جمهور آتی آمریکا یعنی شارلوت از هواپیما پیاده شدند و پس از همه آنها، خود مایک پنس پیاده شد.

 البته مایک پنس یک پسر بیست و چهار ساله به نام مایکل و یک دختر بیست و یک ساله به نام آئودری دارد که در این هواپیما همراه پدر نبودند. خانواده معاون رئیس جمهور آمریکا به صورت سنتی در ساختمان رصدخانه نیروی دریایی آمریکا زندگی می کنند که خانه درنظر گرفته شده برای معاون رئیس جمهور آمریکا و خانواده او است.

ظاهرا در این سفر، پیکل که یک گربه از نژاد چینی است در هواپیما دچار حالت تهوع شد اما حداقل این گربه همانند سگ جرج بوش ، رئیس جمهور سابق آمریکا که بارنی نام داشت، دست کسی را گاز نگرفت. بارنی دست خبرنگار رویترز را گاز گرفته بود. البته خانواده مایک پنس، یک مار به نام سپیرا هم دارند.

 

رئیس جمهور کاخ سفید مسافران معاون رئیس جمهور هواپیما
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین