کد خبر: 6593 A

ایران‌آرت: سروش رفیعی در آستانه پیوستن به تیم الخور قطر قرار گرفته و حتی یکی از رسانه‌های معتبر این کشور از بسته شدن قرارداد یک ساله بین رفیعی و الخور خبر داده و به نظر می‌رسد امروز و فردا این خبر رسما اعلام خواهد شد.

رفیعی در حالی از پرسپولیس جدا خواهد شد که یک نیم‌فصل فوق‌العاده را با این تیم سپری کرد و حسابی در میان هواداران محبوب شده بود اما ترجیح داد خیلی زود این تیم را ترک کند و لژیونر شود.

هنوز مشخص نیست انگیزه اصلی سروش از رفتن به لیگ ستارگان قطر چیست اما به نظر می‌رسد رسیدن به پیراهن تیم ملی یکی از مهم‌ترین دلایل او برای ترک پرسپولیس باشد.

نگاه ویژه کارلوس کی‌روش به لژیونرها و اعتقاد او به بازیکنانی که در خارج از ایران بازی می‌کنند باعث شده تا رفیعی هم برای بازگشت به تیم ملی این راه را امتحان کند. کی‌روش حتی بازیکنی مثل رحیم زهیوی را پس از پیوستن به تیم قعر جدولی الشحانیه قطر به اردوی تیم ملی دعوت کرد و این اتفاق نشان داد لژیونر شدن بهترین راه برای پوشیدن پیراهن تیم ملی است.

رفیعی پیش از این هم سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد و در جام ملت‌های آسیای سال ۲۰۱۵ برای ایران بازی کرد. این نشان می‌دهد که کی‌روش او را می‌شناسد و به توانایی‌های او اعتقاد دارد و احتمالا رفیعی با لژیونر شدن دوباره مورد توجه سرمربی پرتغالی تیم ملی قرار خواهد گرفت.

 

 

باشگاه پرسپولیس سروش رفیعی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین