کد خبر: 5602 A

ایران آرت: فرماندار سلماس گفت: قاتل حادثه خونین در سلماس که سبب کشته شدن ٦ نفر از جمله یک نوزاد ٤٠ روزه شده است، دستگیر شد. مسعود حاجی علیلو گفت: حوالی ساعت یک و نیم بامداد در پی گزارش تیراندازی در محل انتهای خیابان مصطفی خمینی شمالی، عوامل انتظامی و پلیس به سرعت در محل حاضر شدند. او گفت: حادثه تیراندازی یک مساله خانوادگی بوده که ضارب (ح.الف) داماد خانواده (م. الف) بوده که به علت اختلافات خانوادگی، تمامی اعضای خانواده را به قتل رسانیده و از صحنه متواری شده است. 

حاجی علیلو گفت: قاتل پس از خروج از منزل خانواده مقتول در مقابل بستنی فروشی  شمیران، یک خودرو را به زور گرفته و پس از فرار در حوالی روستای مغانجوق این شهرستان رها کرده و متواری شده است. در این حادثه خونین ٦ نفر از جمله یک نوزاد ٤٠ روزه کشته و یک دختر ٦ساله زخمی شده‌اند. فرماندار سلماس خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تلاش ماموران زحمتکش نیروی انتظامی فرد قاتل در کمتر از ٨ ساعت در روستای یزدکان دستگیر شد.

همچنین درباره این حادثه خونین دادستان عمومی و انقلاب ارومیه گفت: حادثه خونین شهر سلماس امنیتی نبوده و در پی اختلافی خانوادگی رخ داده است. مصطفی حبیبی دادستان مرکز استان آذربایجان غربی گفت: قاتل با اقدام به موقع ماموران انتظامی در یکی از روستاهای خوی پیش از ظهر دیروز دستگیر شده و در مرحله انجام بازجویی است تا دلایل و انگیزه‌های قتل‌ها مشخص شود. وی افزود: این حادثه در پی برخی اختلاف‌های خانوادگی بامداد چهارشنبه رخ داده و به هیچ‌وجه مساله امنیتی نبوده است. دادستان ارومیه تاکید کرد: پیکر مقتولان این حادثه جهت انجام اقدامات قانونی در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته است. حبیبی افزود: این حادثه و قتل شش نفر از اعضای یک خانواده که از سوی داماد خانواده صورت گرفته، موجب ترس و نگرانی اهالی شهر سلماس شده بود که بحمدالله با دستگیری قاتل آرامش بر خانواده‌ها حاکم شده و مشکلی در این زمینه نیست. دادستان ارومیه اعلام کرد: دستور قضایی جهت رسیدگی هر چه سریع‌تر به این حادثه صادر شده است.

 

 

قتل قتل عام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین