کد خبر: 5600 A

ایران آرت : سایت روزنامه گل نوشت: «کل‌کل»‌ و تقابل لیدرهای پرسپولیس کار را به جایی رساند که یکی از آنها با استفاده از فضای مجازی، محرومیت سرخ‌ها از حضور تماشاگران را به گردن دیگری انداخت!

وحید اسماعیلی که سال‌هاست جایگاه معروف پرسپولیسی‌ها را در آزادی در اختیار دارد، برای چندمین‌بار از سوی بعضی‌ها به عنوان عامل محرومیت سرخ‌ها معرفی شد. اسماعیلی که جزو پنج لیدر قدیمی و پرقدرت باشگاه پرسپولیس است، در گفت‌‌وگوی اختصاصی با «گل» صحبت‌های جالبی کرد که می‌خوانید: «لیزر را جایگاه بیست و دو  انداخت، نارنجک را هم چهارده!! از طاهری تقاضا می‌کنم دلیل محرومیت پرسپولیس را بگوید.»


از محرومیت هواداران پرسپولیس در بازی با لخویا خبر دارید؟
بله. حتما شما هم می‌خواهید بپرسید که چه اتفاقی افتاده!


چطور؟
از وقتی این خبر منتشر شده و بعضی‌ها سم‌پاشی کرده‌اند، خیلی‌ها به من زنگ زده‌اند و می‌خواهند که از من در این مورد بپرسند ولی با توجه به بازی لخویا و اینکه دوست ندارم حاشیه و داستان برای تیم محبوبم به‌وجود بیاید ترجیح می‌دهم که حرفی نزنم تا ان‌شاءا... وقتش شود!


اما بعضی‌ها اسم تو را در فضای مجازی مطرح کرده‌اند و همه‌چیز را گردن تو انداخته‌اند.
به هر حال هر کسی یک تخصصی دارد... بعضی‌ها تخصص‌شان در فضای مجازی و کانال‌های تلگرام است و می‌توانند یک شایعه‌ای را تا این حد منتشر کنند و به قول خودشان بترکانند... ایرادی ندارد... من هم به وقتش حرف‌های زیادی برای گفتن دارم.


تو که کلا خوب حرف می‌زنی و صراحت لهجه داری...
گفتم که ... به وقتش... من از اسطوره‌ام یاد گرفته‌ام که از کسی جز خدا نترسم و حرفمم را بزنم. مثل همان روزی که به خاطر بنگر و نورمحمدی پست گذاشتم و بعضی‌ها ناراحت شدند. اما آن بار هم چون حرف حساب زدم و نامردی نکردم. اتفاقی نیفتاد و کسی دلیل قانع‌کننده‌ای برای حذف من پیدا نکرد. الان هم داستان همین است... بعضی‌ها به دنبال حذف من هستند... دوست ندارند که من باشم. به همین دلیل دنبال داستان جدیدی هستند تا بتوانند مرا حذف کنند.


مگر از باشگاه هم کسی با تو تماس گرفته؟
هیچ‌کس... فقط مدیر اجرایی کانون هواداران زنگ زد و با پوزخند گفت که تو باعث محرومیت پرسپولیس شدی! این جمله آنقدر عجیب و غریب بود که باورم نشد و فکر کردم شوخی می‌کند. تا این لحظه کسی از باشگاه با من تماس نگرفته و هیچ‌چیز رسمی وجود ندارد.


در بازی با الوحده، شما جایگاه سی و شش بودی؟
بله. مثل همیشه سی‌وشش بودم.


مگر شما چه کردید که می‌گویند به خاطر آن پرسپولیس از حضور هواداران محروم شده؟
من از شما یک سوال می‌پرسم... لیزرها که از طرف جایگاه من نبود... نارنجک را هم یک جایگاه دیگر داخل زمین انداخت... چرا باید به خاطر جایگاه سی‌وشش این اتفاق بیفتد و پرسپولیس محروم شود؟!


این ادعای توست یا واقعا این اتفاق‌ها از سوی جایگاه‌های دیگر افتاد؟
لیزر از جایگاه بیست و دو بود و نارنجک هم از چهاردهم. اینها را حتی می‌توانید از سرهنگ امنیتی داخل زمین هم بپرسید. وقتی این اتفاق‌ها افتاد، مدیر رسانه‌ای الوحده و یک عرب دیگر به سمت این جایگاه‌ها رفتند و سرهنگ امنیتی هم نیروهایش را به سمت همان جایگاه‌ها برد. این درست نیست که وقتی اشتباهی از سوی سکوهای بعضی از آقایان اتفاق می‌افتد، آن را گردن ما بیندازند. من در این بازی مثل بقیه بازی‌های پرسپولیس و حتی تیم‌ملی از همان مشعل‌های دستی روشن کردم.


این مشعل‌ها که در اکثر استادیوم‌های اروپایی هم دیده می‌شود!
دقیقا... شما حتما بازی‌های اروپایی و لیگ‌های معتبر دنیا را دیده‌اید در اکثر استادیوم‌ها این نوع وسیله وجود دارد و قطعا اگر مشکل داشته باشد فیفا و یوفا با آن برخورد می‌کنند. اصلا حالا که اینجوری شد من یک درخواست از باشگاه دارم!


چه درخواستی؟
از جناب طاهری عزیز و مسوولان باشگاه تقاضا می‌کنم که نامه محرومیت هواداران پرسپولیس و دلیل آن را اعلام کنند. بیایند و بگویند که چرا ای.اف.‌سی هواداران پرسپولیس را محروم کرده تا مشخص شود دلیل این محرومیت لیزر و نارنجک بوده یا چیز دیگر! اینطوری هواداران پرسپولیس هم یاد می‌گیرند که چه چیزهایی باعث محرومیت می‌شود.


فکر می‌کنی که چرا این اتفاق‌ها برای تو می‌افتد؟
به هر حال من جزو پنج لیدر قدیمی پرسپولیس هستم و مردم هم در ورزشگاه نسبت به من لطف دارند. جدا از این بازیکنان پرسپولیس هم ارتباط خوبی با من دارند و خدا را شکر که من برخلاف بعضی‌ها از حقوق و مزایای باشگاه استفاده نمی‌کنم. حتی بعضی وقت‌ها با هزینه شخصی همراه پرسپولیس به شهرستان‌ها می‌روم و از تیم حمایت می‌کنم. فکر می‌کنم یکسری مسایل اینچنینی باعث می‌شود تا بعضی‌ها از من خوش‌شان نیاید. برای من این چیزها خیلی مهم نیست و خدا را شکر می‌کنم که همیشه ارتباط خوبی با باشگاه داشته‌ام و تا جایی که توانسته‌ام از پرسپولیس حمایت کرده‌ام. آنهایی که چشم دیدن مرا ندارند و دوست ندارند که من توی چشم باشم، همیشه دنبال راهی هستند که به من ضربه بزنند تا منافع‌شان به خطر نیفتد.


یک اتفاق جالب دیگر در جایگاه سی‌وشش این است که شما همیشه علی کریمی را تشویق می‌کنید.
ایرادی دارد؟! پیشکسوت پرسپولیس و اسطوره فوتبال کشورمان را تشویق کنیم؟!


ایرادی که ندارد... من خودم طرفدار علی کریمی هستم.
یکسری از هواداران پرسپولیس آنجا را به محفل عاشقان جادوگر تبدیل کرده‌اند. قطعا من به تنهایی کریمی را تشویق نمی‌کنم و مردم او را دوست دارند. این را که دیگر کسی نمی‌تواند تکذیب کند؟! ما خیلی‌ها دیگر را هم تشویق کرده‌ایم. بازیکنان که از تیم رفته‌اند یا حتی اخراج شده‌اند. آنها هم برای پرسپولیس زحمت کشیده‌اند و توی مرام هواداران پرسپولیس نیست که بی‌معرفتی کنند. البته فرق تشویق علی کریمی از طرف ما با بقیه چیزها این است که بعضی‌ها دوست دارند به ما گیر بدهند! چرا وقتی افراد دیگر و پیشکسوت‌های دیگر تشویق می‌شوند این صحبت‌ها نمی‌شود؟! ما نه‌تنها حرفی نزدیم، بلکه تشویق کردیم و احترام گذاشتیم. اصلا گلر علی دایی که روی نیمکت حریف ما بود، در استادیوم تشویق نشد؟ او هم برای ما قابل احترام است و هیچ مشکلی وجود ندارد.


یعنی اینطور نبوده که شما کریمی را تشویق کنید و یک سکوی دیگر دایی را؟!
گفتم که... دایی سرمربی حریف ما بود و تشویق شد. در مورد کریمی هم خودتان قضاوت کنید... او هر جای ایران برود عزیز و محبوب است.


صحبت خاصی نداری؟
چرا... مطمئنم که دکتر طاهری و مسوولان باشگاه به دنبال حل کردن این مشکل هستند. تا جایی که من تحقیق کردم، این قضیه قابل حل است. امیدوارم که این مشکل حل شود تا بعضی‌ها به خاطر مسایل و منافع شخصی پرسپولیس را وارد حاشیه نکنند.

 

 

پرسپولیس لیدرهای پرسپولیس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین