کد خبر: 5479 A

ایران‌آرت: معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی گفت: پخش سریال خانگی "عالیجناب" نیز با توجه به مضمون انتخاباتی آن به بعد از انتخابات ریاست جمهوری ایران موکول خواهد شد.

 
حبیب ایل‌بیگی، معاون نظارت و ارزشیابی  سازمان سینمایی درخصوص تعویق در زمان پخش سریال خانگی "عالیجناب" گفت: باید از آنچه که احتمالاً بتواند به امنیت و وحدت ملی ما خدشه وارد کرده و موجب رفتارهای خارج از قاعده شود دوری و پرهیز کرد و ما هم همه سعی خود را معطوف این قضیه کرده‌ایم. پس آن محصولی که در راستای همین اهداف زمان پخشش مناسب نباشد را بعد از انتخابات پخش خواهیم کرد.
 
وی افزود: در همین راستا پخش سریال خانگی "عالیجناب" نیز با توجه به مضمون انتخاباتی آن به بعد از انتخابات ریاست جمهوری ایران موکول خواهد شد.
 
معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی ادامه داد: از نظر سازمان سینمایی تولید آثاری با چنین محتوا و مضمون خوب بوده و حتی نیاز آن احساس می‌شود اما نباید در تولید چنین مجموعه‌هایی خط قرمزها را فراموش کنیم. باید تولیدات به دور از هرگونه تنش زایی و  با توجه به موازین آماده شوند.
 
 ایل بیگی درمورد بخش‌های حذف شده این سریال خاطرنشان کرد: بالاخره هر سریال و تولید دیگری بازبینی‌های خاص خود را می‌طلبد و این بازبینی‌ها در صورت نیاز با اصلاحیه روبرو می‌شوند. در مورد سریال "عالیجناب" من تمام مجموعه را کامل ندیده‌ام اما اطلاع دارم که مورد حذف کامل یک سکانس در آن اتفاق نیافتاده است.

سحر دولتشاهی و بسیاری از ستاره‌های سینمای ایران در این اثر بازی می‌کنند.

سحر دولتشاهی سریال عالیجناب
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین