کد خبر: 5373 A

ایران‌آرت: نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد که در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به حجت‌الاسلام حسن روحانی رای خواهد داد.

به گزارش ایران‌آرت، سید مصطفی هاشمی طبا نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت و گو با سایت خبر فوری در پاسخ به این سوال که چند درصد احتمال می دهید که رئیس جمهور شوید گفت: براساس آماری که الان منتشر می شود تقریبا احتمال آن وجود ندارد.

او در پاسخ به این سوال که فکر می کنید چه کسی رئیس جمهور می شود ابراز داشت: نمی توانم بگویم برای اینکه رای مردم است و آمارها خیلی به آن معنا دقیق نیست. امیدوارم که آقای روحانی رئیس جمهور شود.

از او پرسیده شد که اگر کاندیدا نبودید به چه کسی رای می دادید عنوان کرد: به آقای روحانی

این نامزد انتخابات در پاسخ به این سوال که الان به چه کسی رای می دهید گفت: به آقای روحانی رای می دهم. اما همچنان در عرصه می مانم.

از وی سوال شد که چرا وقتی در عرصه می مانید به مصطفی هاشمی طبا رای نمی دهید تصریح کرد: من فکر می کنم که با توجه به آماری که هست آقای روحانی شانس بیشتری برای پیروزی دارد و من هم می خواهیم شانس ایشان را تقویت کنم. اما می خواهم در عرصه باشم و اگر کسی دوست داشت که به من بدهد این کار را انجام دهد ولی من اینگونه تشخیص می دهم. توصیه هم می کنم بقیه به آقای روحانی رای دهند.

این در حالی است که خبرگزاری فارس لحظاتی پس از انتشار این گفت‌وگو، طی خبری استنباطی، نوشت که هاشمی طبا ا حضور در انتخابات استعفا داده است. فارس نوشت: سید مصطفی هاشمی‌طبا کاندیدای دوازدهمین دوره  انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف خود از حضور در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری را اعلام کرد.

 

حجم ویدئو: 0.96M | زمان ویدئو: 00:00:13
انتخابات ریاست جمهوری مصطفی هاشمی طبا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین