کد خبر: 4964 A

ایران آرت: حادثه دردناک جان باختن معدنکاران در حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر بازتاب گسترده‌ای در صفحات اینستاگرام هنرمندان داشت.

هنرمندان بسیاری از بهرام رادان، رامبد جوان و رضا میرکریمی تا مهناز افشار و باران کوثری این حادثه دردناک را در اینستاگرام تسلیت گفتند. 

«کارگر معدن با تعجب : معدنچی که فشار قبر نداره ! قبلا کشیده ! آنقدر خسته اس تا سنگ لحد گذاشتن آروم میگیره و یه دل سیر میخوابه .» این جملات از فیلم «اینجا چراغی روشن است» در اینستاگرام رضا میرکریمی برای تسلیت به جانباختگان این حادثه منتشر شده است.

آخرین پست اینستاگرام هانیه توسلی یک عکس کاملا سیاه است که در توضیح آن نوشته است:‌‌ «وزیر کار از کشته شدن ۳۵ معدنچی در معدن زغال سنگ آزادشهر خبر داده است؛ «تمامی کسانی که محبوس شده بودند جان خود را از دست دادند»

خدایا خدایا خداى بزرگ و مهربان.امشب ایران عزا دار است.تسلیت گفتن در اینجا چه دردى را دوا خواهد کرد؟به معنى واقعى کلمه غمگین و مبهوت و متاسفم.بیایید براى صبورى خانوادهایشان دعا کنیم.»

مهناز افشار نوشت:‌ «‏نمی‌دونم چطور باید کلمات رو کنار هم قرار بدم تا حالم رو توصیف کنم. ۲۱ معدن‌کاری که جونشون رو از دست دادند و باقی عزیزانی که محبوس شدن امیدوارم این فاجعه از این که هست بزرگتر نشه»

رامبد جوان مجری برنامه «خندوانه» در اینستاگرام نوشته است: «درگذشت جمعی از هم وطنانمان را در اثر انفجار #معدن زغال سنگ در استان گلستان را تسلیت میگم. و برای سلامتی سایر معدنچیان عزیز دعا میکنیم.»

«تسلیت به بازماندگان فاجعه معدن آزادشهر، روح تمام مردانى که از دل خاک به اوج آسمان رفته اند، شاد» این جملات بهرام رادان در واکنش به این حادثه است. 

باران کوثری در این باره در اینستاگرام نوشته است: «قرار بود سخت ترین شغل  روى زمین باشید ،نه آن پایین ، نه آن بالا ...
خدایا ! بگیر دستان سیاه پرومته های را که هر روز می رفتند تا عمق زمین ، نور بیاورند ...»

 

بهرام رادان رامبد جوان رضا میرکریمی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین