کد خبر: 4206 A

ایران‌آرت:  خودروهای میلیاردی در خیابانهای تهران یکی از پدیده های شایع این روزهای پایتخت شده است، پدیده ای که روز به روز در امنیت روانی و افکار عمومی رخنه کرده تا بچه پولدارها از قافله عقب نمانند. مدل موهای عجیب و ظاهری متفاوت شاید یکی دیگر از بارزترین نشانه‌های ظاهری آن‌ها باشد. معمولا در مقابل سوال‌هایی از این دست که این همه پول را از کجا آورده‌ای گارد می گیرند. ماشین و خانه های آن چنانی و غرق در دغدغه های فانتزی شان آن ها را با سایرین متمایز کرده است.
بچه پولدارها؛ کاربرانی که صفحات اینستاگرامشان هم رنگ و بوی متفاوتی دارد. آن‌ها که مدتی پیش با انتشار عکس‌هایی سر و صدا به پا کرده بودند، تصاویری جدید از خانه‌های تجملاتی، ساعت‌های مارک، ماشین و خانه‌های مجلل را با سایرین به اشتراک گذاشته‌اند. شاید گمان کنید این تصاویر متعلق به یکی از کشورهای اروپایی یا در حاشیه خلیج فارس است. 
 برخی از تصاویر صفحه اینستاگرام بچه پولدارها را مشاهده می کنید:

 

دورهمی میلیاردی ها در بام تهران (تصاویر)دورهمی میلیاردی ها در بام تهران (تصاویر)دورهمی میلیاردی ها در بام تهران (تصاویر)دورهمی میلیاردی ها در بام تهران (تصاویر)دورهمی میلیاردی ها در بام تهران (تصاویر)دورهمی میلیاردی ها در بام تهران (تصاویر)دورهمی میلیاردی ها در بام تهران (تصاویر)دورهمی میلیاردی ها در بام تهران (تصاویر)دورهمی میلیاردی ها در بام تهران (تصاویر)دورهمی میلیاردی ها در بام تهران (تصاویر)

 

اینستاگرام پولدارهای تهران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین