کد خبر: 4185 A

ایران‌آرت: رئیس‌جمهوری آمریکا تمایلش را برای سوار شدن بر کالسکه ملکه انگلیس و چرخ زدن در خیابان‌های لندن بر روی این کالسکه در جریان سفر آتی‌اش به انگلیس علنی کرده است.

کالسکه طلایی ملکه انگلیس

اداره مراسم در کاخ سفید به اهمیت معنوی گشت‌زنی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا با ملکه الیزابت دوم در کالسکه طلایی‌ ملکه در مرکز لندن قبل از رفتن به کاخ باکینگهام (محل سکونت ملکه انگلیس)؛ جایی که ترامپ در آنجا مهمان ملکه خواهد بود، اشاره کرد.

 

در این رابطه پلیس انگلیس تاکید کرد که مسیر حرکت ترامپ و ملکه انگلیس در کالسکه در مرکز لندن باید شاهد طرح امنیتی سفت و سخت با هدف تضمین جان ترامپ و ملکه و جمعیتی باشد که برای استقبال از آنها صف خواهند کشید.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه ساندی تایمز انگلیس، پلیس این کشور پیشنهاد کرده است که از شیشه‌های ضد گلوله در کالسکه برای حفاظت از آنها استفاده شود. در این راستا کارشناسان تاکید کرده‌اند، این شیشه‌ها اگر بتوانند آنها را از گلوله‌ حفاظت کنند اما در مقابل سلاح آر پی‌ چی نمی‌توانند ایمن باشند و از آنها محافظت کنند.

باید اشاره کرد، بخش اعظم انگلیسی‌ها از سفر رئیس‌جمهوری آمریکا به کشورشان که هفته دوم اکتبر آینده خواهد بود، ناراضی هستند.

طبق گزارش‌هایی که درباره سفر ترامپ به لندن منتشر شده در فوریه گذشته انگلیس شاهد موجی از اعتراضات در خصوص  این سفر بود. میلیون‌ها انگلیسی یک طومار امضا و در آن مخالفت خود را با استقبال ترامپ در کشورشان اعلام کردند.

 

دونالد ترامپ ملکه انگلستان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین