کد خبر: 4152 A

ایران‌آرت:امیر بدری بدلکار سینما و سرپرست بدلکاران «فست فوروارد تیم»، با پرش از سکو به ارتفاع ۶۰ متری در شهر آمستردام رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد.

پرش امیر بدری از سکوی ۶۰ متری همزمان با افتتاح نمایشگاه بین‌المللی ورزشی در محل برگزاری نمایشگاه های بین‌المللی شهر آمستردام انجام شد.
 
 

 
امیر بدری در این باره گفت: «از ساعت 9.30 پرش های تمرینی به ارتفاع 50 متر را شروع کردم و در ساعت 14 بعد از ظهر با پرش از ارتفاع 60 متر رکورد انجام شد. در این نمایش ورزشی 4 نفر از کشور هلند حضور داشتند و آن ها از ارتفاع کمتر از 60 متر پرش خود را انجام دادند.»
او در ادامه گفت: «این کار برای نخستین بار در جهان انجام شد. برای این پرش بیش از هشت ماه در کشور هلند تمرین کرده بودم و این پرش با موفقیت انجام شد.
امیر بدری پیش از این در مسابقات جهانی بدلکاری در روسیه پرش از ارتفاع 60 متر را انجام داده بود و مقام خوبی کسب کرد، همچنین جایزه بهترین بدلکاری از انجمن بازیگران آمریکا در سال 2012 به دست آورد. او رکورد دار پرش از ارتفاع در ایران و از فعالان رشته اسکای دایو یا سقوط آزاد است. 
این بدلکار به تازگی به ایران بازگشته است و در حال حاضر طراحی صحنه های بدلکاری فیلم سینمایی «شکستن همزمان بیست استخوان» به کارگردانی جمشید محمودی و «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی را برعهده دارد. 
او در فیلم‌های «Skyfall» و آثاری چون «قاتل اهلی»و «جرم» به کارگردانی مسعود کیمیایی و «نهنگ عنبر ۲» به کارگردانی سامان مقدم  و «ساعت پنج عصر» به کارگردانی مهران مدیری به عنوان بدلکار همکاری داشته است.

 

مهران مدیری فیلم قاتل اهلی امیر بدری آمستردام هلند مسعود کیمیای فیلم جرم فیلم ساعت 5عصر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین