کد خبر: 37833 A

ایران آرت: اگر سه گانه پدرخوانده را دیده باشید، احتمالا همسر مایکل کورلئونه(آل پاچینو) را به یاد دارید زنی که در قسمت دوم با یک عصیان خیره کننده فرزند مایکل را سقط و از او جدا شد. این بازیگر دایان کیتون بود که این روزها در سن 73 سالگی رکورددار مجردی طولانی در هالیوود شده است.

در شرایطی که بسیاری از افراد هالیوودی به ازدواج و طلاق های مکرر مشهورند، دایان کیتون یکی از افرادی است که سالهای سال مجرد مانده و این مجردی را یک انتخاب خوب می داند.

اما بسیاری از ستاره ها هم هستند که در مقاطعی مجردند اما گاهگاهی خبر قرارهای عاشقانه آنان که بعضا منجر به ازدواج می شود نیز منتشر می شود. به نظر می رسد دایان بیش از سه دهه است که حتی سر یک قرار عاشقانه هم حاضر نشده است.

به گزارش انتخاب، این ستاره سینما که برای فیلم "آنی هال" برنده اسکار بهترین بازیگر زن شده است، می گوید بیش از 35 سال است که سر هیچ قرار عاشقانه ای نرفته است. نکته جالب در این خصوص را می توان دوستان ونامزدهای سرشناس او دانست. درواقع چهره هایی مثل وودی آلن، جک نیکلسون، وارن بیتی و آل پاچینو از صمیمی ترین دوستان و نامزدهای ناموفق وی محسوب می شوند که هنوز هم با آنان صمیمی است.

کیتون در این خصوص می گوید:" بله درست است که من دوستان زیادی دارم اما هیچ قرار عاشقانه ای با هیچ مردی ندارم. من با دوستان خود معاشرت می کنم، به زندگی خودم میرسم و تفریح می کنم اما دلیلی برای عاشق شدن و ازدواج ندیده و نمیبینم. به نظر من هیچ‌کس واقعا نمی‌تواند خوشحال و خوشبخت باشد، اگر شما خوشحال هستید، به نظر من از لحاظ ذهنی بیمار هستید. منظورم این است که چیزهای غم‌انگیز بسیار زیادی در زندگی وجود دارند."
 

دایان کیتون

بازیگر زن دایان کیتون خانم بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین