کد خبر: 37542 A

ایران آرت: نانسی عجرم سلبریتی لبنانی در فرودگاه لبنان همراه با کودک چند ماهه اش شرایط سختی را پشت سر گذاشت. بنا به گفته نانسی عجرم، ازدحام شدید و عدم رعایت احوال زنان باردار و یا کودکان شیرخواره از سوی مسئولان لبنانی باعث ایجاد این شرایط سخت شده بود.

نانسی عجرم مسئولان کشورش را نه به عنوان یک هنرمند بلکه به عنوان یک شهروند لبنانی مورد خطاب قرار داد و درباره اهمال و بی توجهی نسبت به شهروندان لبنانی افشاگری کرد و به رنجی که دختر شیرخواره اش و تعداد زیادی از زنان مثل او دچارش شده بودند اشاره کرد. 

او گفت که من نه به عنوان یک هنرمند بلکه به عنوان یک شهروند لبنانی با دختر پنج ماهه ام از برای مدت طولانی در فرودگاه بودیم و زنان زیادی نیز، چنین شرایطی را در اطراف من داشتند. او از مسئولان لبنانی پرسید: آیا این اهمال و عدم رعایت ساده‌ترین حقوق یک شهروند مورد قبول است؟

نانسی عجرم تأکید کرد که در همه کشور‌های جهان، برای زنان باردار و کودکان استثنائاتی قائل هستند جز لبنان، او همچنین از انتشار بوی بد در فرودگاه لبنان انتقاد کرد. 

252208_281

به گزارش تابناک باتو، نانسی عجرم از بی توجهی مسئولان لبنانی انتقاد کرد و گفت: انگار آن‌ها خودشان فرزندی ندارند، و گفت که لبنانی‌ها به همه بحران هایشان راضی اند، اما زشت است که این بحران‌ها به کودکان برسد. او در نهایت عکسی از شلوغی فرودگاه منتشر کرد و توضیح داد که بچه‌ها آنچه که بر شهروندان تحمیل میشود را می‌فهمند و درباره سکوت مسئولان پرسید و گفت که لبنان به کجا می‌رود؟ 

گفتنی است نانسی عجرم فرزند سوم خود، دختری به نام لیا را پنج ماه پیش به دنیا آورد، او دو دختر دیگر به نام‌های ایلا و میلا هم دارد. 

پاسخ مسئولان لبنانی به ادعا‌های نانسی عجرم

اما نیرو‌های امنیّتی فرودگاه بیروت گفته‌های نانسی عجرم را تکذیب کردند، و در پاسخ به ادعا‌های او نوشتند: 

ازدحام و شلوغی که از آن صحبت شده در ساعات اوج کاری فرودگاه رخ داده و ناشی از به زمین نشستن ۹ هواپیما در کمتر از یک ساعت و با تعداد ۱۷۶۹ مسافر بوده، و نیرو‌های امنیت فرودگاه با حرفه‌ای گری و با دقت پاسخگوی این حجم از مسافر بوده اند. 

مسئولان لبنانی ادعای نانسی عجرم که گفته بود ساعت‌های طولانی در انتظار بوده را رد کردند و گفتند که دوربین‌های مدار بسته نشان می‌دهند که نانسی عجرم در ساعت ۲۳ و ۲۹ دقیقه وارد سالن فرودگاه شده و در ساعت ۲۳ و ۴۱ دقیقه گذرنامه او مهر خورده و انتظار او چیزی در حدود ۱۲ دقیقه طول کشیده است.

 

خواننده زن خواننده زن عرب نانسی عجرم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین