کد خبر: 37432 A

ایران آرت: لئوناردو دی کاپریو بازیگر برنده اسکار، با کمپانی محیط زیستی خود به نام موسسه لئوناردو دی کاپریو، وارد اتحاد حفاظت از زمین شد.

دی کاپریو به همراه همسر استیو جابز، لارنس پاول چابز، و برایان شث سرمایه‌گذار میلیاردر برای ایجاد یک اتحاد غیر انتفاعی با هدف مبارزه با تغییرات اقلیمی زمین هم پیمان شدند. دی کاپریو به عنوان موسس و دستیار رییس در این موسسه فعالیت می‌کند. شث نیز رئیس و بنیانگذار کمپانی ویستاست و همچنین ریاست حفاظت از حیات وحش جهانی را بر عهده دارد. شث علاوه بر این یک کمپانی به نام خودش دارد که هدف اصلی آن تأمین مخارج حفاظت از زمین است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هالیوود ریپورتر، لئوناردو دی کاپریو درباره این همکاری می‌گوید: امروز ما یک قدم متحول کننده برداشتیم. لارنس و برایان بهترین‌های حقوق مدنی هستند و اهمیت این کار و چالش‌هایی که پیش رو داریم را به خوبی درک می‌کنند.

از سال ۱۹۹۸ موسسه حمایتی دی کاپریو فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون در حدود ۱۰۰ میلیون دلار برای مبارزه با تغییرات اقلیمی زمین در سراسر جهان صرف کرده است. برایان شث نیز اعلام کرد که سیاره ما در یک برهه انتقاد برانگیز است و ما این فرصت را داریم تا جامعه خود را دچار تحول کنیم و آن را در جهت حمایت از زندگی و زمین هماهنگ کنیم.

 

استیو جابز لئوناردو دی کاپریو دی کاپریو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین