کد خبر: 37301 A

دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا که خواننده، طراح لباس و مدل است بیستمین سالگرد ازدواج خود را جشن می‌گیرند.

ایران آرت: دیوید و ویکتوریا بکام دقیقاً ۴ جولای ۱۹۹۹ به یکدیگر "بله" را گفتند و حالا دو دهه است که با تمام حرف و حدیث‌ها کنار هم دیگر مانده‌اند. طبق گزارشی که مجله "اوکی" نوشته آن‌ها در تدارک هستند تا در کنار فرزندان‌شان یعنی بروکلین ۲۰ ساله، رومئو ۱۶ ساله، کروز ۱۴ ساله و هارپر ۷ ساله سالگرد ازدواج‌شان را در خلوت و خصوصی جشن بگیرند. ویدئویی‌هایی که فرزندان بکام در فضای مجازی منتشر کرده‌اند، نشان می‌دهد که دیوید در تدارک است تا جشن خوبی برای بیستمین سالگرد ازدواج‌شان تدارک ببیند. 

به گزارش خبر ورزشی، آن‌طور که این مجله نوشته قرار است دیوید به همسرش گوشواره‌ای گران‌بها بدهد که آخرین اثر یکی از برند‌های معروف جواهرسازی در دنیاست. با وجود اینکه جزئیات دیگری هم از این شب به یادماندنی به بیرون درز کرده ولی ویکتوریا بکام، همسر دیوید، هنوز هم علاقه‌ای ندارد جزئیات زندگی خصوصی‌شان به بیرون درز کند. "زندگی خصوصی واقعاً موضوع بسیار مهمی است. می‌خواهم این مورد را بین دیوار‌هایی بسیار بزرگ نزد خودمان نگه داریم". این بخشی از صحبت‌های او درباره تصمیم برای برگزاری مراسم ازدواج‌شان در قصری بود که قدمتش به سال ۱۷۰۰ می‌رسید. آن روز آن‌ها ۲۰۰ نفر مهمان داشتند که در میان‌شان چهره‌های مشهوری دیده می‌شود؛ دختران گروه اسپایس گرلز آمده بودند تا کنار ویکتوریا باشند و در سوی مقابل هم بازیکنان یونایند آمده بودند تا دیوید تنها نباشد. 

لباس ساده و اصیل 

رایان گیگز، پیتر اشمایکل و فیل نویل همه جا دیده می‌شدند و گری نویل هم به عنوان ساقدوش کنار دیوید بکام قرار گرفته بود. البته آن جشن ازدواج در حضور بروکلین، پسر بزرگ خانواده برگزار شد که آن زمان ۴ ماهه بود و بیشتر وقت‌ها در آغوش پدر آرام گرفته بود. آن زمان، ویکتوریا، معروف‌ترین خواننده اسپایس گرلز بود و برای خودش چهره‌ای هنری محسوب می‌شد؛ چهره‌ای که البته در لباس عروس با برند معروف "ورا وانگ" برای خودش یکه‌تازی می‌کرد و شبی فراموش‌نشدنی را رقم زد. ویکتوریا درباره لباس آن شبش می‌گوید: "خیلی‌ها انتظار داشتند لباسم شاخ و برگ بیشتری داشته باشد ولی می‌خواستم روز عروسی‌ام ساده و اصیل نشان دهم". دیوید و ویکتوریا، تِمی که برای جشن‌شان درنظر گرفته بودند رابین هودی بود؛ می‌شد نشانه‌های این تم را از روی همه در و دیوار‌ها و به ویژه روی دسته گل‌ها دید. 

ایراد گرفتن‌ها

هرچند که در آن زمان هم انتقاد‌ها از این زوج رواج داشت و مراسم عروسی‌شان مورد نقد قرار گرفت. ویکتوریا به مجله "اوکی" می‌گوید: "هر کاری می‌کردیم باز هم می‌دانستیم یک عده‌ای پیدا می‌شوند که بخواهند از ما ایراد بگیرند. البته یکسری کار‌های دیگر هم می‌خواستیم انجام بدهیم که خنده‌دار بود؛ مثلاً اینکه پارچه‌ای روی سردر قصر بیندازیم و رویش ویکتوریا دیوید بکام بنویسیم. برایمان اهمیتی ندارد مردم چه چیزی درباره‌مان می‌گویند. تا زمانی که خوشحالیم و خانواده‌ام خوشحال هستند، این حرف‌های برایمان اهمیتی ندارد". 

از قبل می‌شناختیم

دیوید و ویکتوریا زمانی که در اوج شهرت بودند یکدیگر را ملاقات کردند؛ ملاقات اولیه، اما مربوطی به زمانی بود که ویکتوریا به محل استراحت بازیکنان منچستریونایتد رفته بود؛ با اینکه اولین بار بوید دیوید و ویکتوریا آنجا همدیگر را می‌دیدند ولی گویی مدت زمان زیادی از آشنایی این دو می‌گذشت. دیوید بکام می‌گوید: "اولین بار بود او را می‌دیدم ولی انگار پیش‌تر هم ملاقاتش کرده بودم. البته من فقط ویکتوریا را در تلویزیون دیده بودم. آن روز به خودم گفتم حتماً باید دوباره این دختر را ملاقات کنم". دیوید در ادامه درباره روز‌های شروع زندگی مشترک‌شان هم می‌گوید: "از همان روز اول به یکدیگر بسیار نزدیک و وابسته بودیم. به دنیا آمدن بروکلین هم که ما را بیشتر و بیشتر به همدیگر نزدیک کرد". 

آخر خط 

زندگی برای دیوید و ویکتوریا خیلی سریع و با موفقیت‌های زیادی توأم و رو به جلو حرکت کرد؛ هرچند که در این مدت البته شایعات زیادی هم از راه رسیدند و خبر می‌دادند که این زوج هم به آخر خط رسیده‌اند و به زودی از همدیگر جدا می‌شوند. البته هنوز هم از این قبیل شایعات وجود دارند ولی این دو همچنان به زندگی مشترک‌شان ادامه می‌دهند. شاید بخشی از این شایعات مربوط به حرف‌های بکام در چندین مصاحبه هم باشد که می‌گوید: "همه ما به خوبی می‌دانیم بعضی وقت‌ها ازدواج‌ها سخت می‌شوند ولی خب روی این سختی‌ها هم باید کار کرد. هیچ‌کس به اندازه خودمان ما را نمی‌شناسد". البته هر قدر دیوید با تردید درباره رابطه و زندگی مشترک حرف زده، ویکتوریا با قاطعیت از نبودن مشکلات می‌گوید: "دیوید نه تنها پدری باورنکردنی است بلکه همیشه از من حمایت کرده و پشتم ایستاده است. او من را دوست دارد و الهام‌بخش تک‌تک روزهایم است. ما همدیگر را دوست داریم و مراقب یکدیگر هستیم؛ قوی هستیم و قوی مانده‌ایم؛ چه به عنوان زن و شوهر و چه به عنوان پدرو مادر". 

میلیاردر‌ها

حالا اندی میلیگان، نویسنده کتاب "مثل بکام برند شو" درباره زندگی این دو نفر نظر جالبی دارد. او می‌گوید: "نه تنها دیوید و ویکتوریا ازدواج موفقی داشته‌اند بلکه آن‌ها توانسته‌اند برند‌های میلیون پوندی هم بسازند. در ۲۰ سالی که از ادواج آن‌ها می‌گذرد نه تنها از محبوبیت‌شان کاسته نشده بلکه تلاش کرده‌اند از آن در راستای منافع‌شان هم استفاده کنند". طبق گزارش‌های مالی که منتشر شده دارایی‌های این دو نفر از یک میلیارد دلار عبور کرده است (۷۶۹ میلیون پوند). اندی می‌گوید دیوید به خوبی می‌داند که اگر این دو کنار هم باشند قوی‌تر هستند. "برند بکام خیلی خوب جا افتاده است، چون آن‌ها با یکدیگر قدرتمند هستند و کارشان ارزش بیشتری دارد. مردم انرژی و کیفیت مورد نظر که نیاز است تا یک برند را سرزنده و خوب نشان دهد دست‌کم می‌گیرند ولی این دو نفر قادر هستند از لحاظ احساسی همدیگر را حمایت کنند. موردی که اصلی‌ترین دلیل برای تداوم و داشتن چنین موفقیتی است".

 

ازدواج فوتبالیست ویکتوریا بکهام دیوید بکهام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین