کد خبر: 37187 A

ایران آرت: باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: ویدئوی منتشرشده از محسن افشانی و همسرش در فضای مجازی بار دیگر جنجال‌آفرین شد. در این ویدئو که توسط خود افشانی در صفحه شخصی‌اش منتشر و پس از ساعاتی پاک شد، او به همراه همسرش داخل خودرو نشسته و در حال همخوانی آهنگی است اما ناگهان مخاطبان با دیدن صحنه‌ای شوکه می‌‌شوند.

این هنرمند که فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی به خصوص صفحه شخصی اسنستاگرام خود دارد، همیشه با انتشار ویدئوهای جنجالی، خود را به سوژه داغی برای رسانه‌ها تبدیل می‌کند. در جدیدترین ویدئو که از این زوج در شبکه‌های اجتماعی مختلف دست‌به‌دست شده است، افشانی همراه همسر خود داخل خودرو در حال رانندگی است. آنان در حال همخوانی موسیقی ضبط خودرو هستند که ناگهان افشانی اسلحه‌ای (یا شاید اسباب‌بازی) را در معرض نمایش می‌گذارد و سپس سلاح سرد دیگری را بیرون می‌آورد و اقدام به انجام حرکات نمایشی می‌کند. افشانی پس از مدتی این ویدئوی جنجالی را از حساب کاربری شخصی خود پاک کرد.

75

برخی از کاربران فضای مجازی معتقدند اسلحه‌ای که او در دست دارد بسیار پیشرفته و ساخت کشور روسیه است و ماکارف نام دارد که پیستول نیمه خودکاری است. برخی از کاربران نوشتند که افشانی در پاسخ به این واکنش‌ها اعلام کرده است این سلاح غیرواقعی و ماکت است.

 این اولین بار نیست که این زوج با انتشار تصاویر و ویدئوهایی خود در فضای مجازی که گاهاً هنجارشکنانه و خارج از عُرف هستند، خبرساز می‌شوند اما از آنجایی که این بار دو سلاح سرد را به نمایش درآوردند، مخاطبان از نیروی انتظامی و مراجع قضایی می‌خواهند تا نسبت به این اقدام این بازیگر سینما رسیدگی کنند.

بازیگر سلبریتی بازیگر زن محسن افشانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین