کد خبر: 37038 A

ایران آرت: برنامه "اختیاریه" با اجرای سیدمرتضی فاطمی که بیننده‌های خاص خودش را داشت و در مدتی با واکنش‌ها و اظهارنظرهای جنجالی مجری برنامه و یا حضور مهمانانی همچون جمشید مشایخی و صحبت‌های او درباره خودکشی غلامرضا تختی در فضای مجازی سروصدا به پا کرد، با اعلام مجری برنامه تعطیل شد. 

این برنامه گفت‌وگو محور که پیش از ماه رمضان به صورت هفتگی روی آنتن شبکه پنج می‌رفت و در شب‌های ماه رمضان با نام "اختیاریه، شهر باران" به عنوان برنامه پیش از افطار شبکه پنج برگزیده شد. برنامه‌ای که در نظرسنجی‌های مختلف عنوان پربیننده‌ترین برنامه افطار را از آن خود کرد. اما به گزارش خبرآنلاین با تغییر مدیریت شبکه پنج، تغییرات در این شبکه چندان دور از انتظار نبود و اکنون این تغییرات به نظر می‌رسد از "اختیاریه" آغاز شده است.

سیدمرتضی فاطمی مجری این برنامه، این خبر را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: 

"خداحافظی همیشه تلخ است، تلخ و گس. کم و بیش همه تجربه‌اش کردیم.

امروز یکی از همان روزهاست. نه اینکه خبر نداشتم، اتفاقا خبر داشتم، می‌دونستم ولی خودم رو به تغافل می‌زدم. تلاش می کردم باور نکنم.

بگذریم

آنقدر این مدت کوتاه، شیرین و پرخاطره و خوشمزه بود که بنا ندارم با گفتن حتی یک کلمه خاطر خودم و کام کسی رو تلخ کنم.

هر چه بود و هر چه هست پرونده اختیاریه در حالی که به نیمه‌ راه هم نرسیده بود بسته شد. برای همیشه...

من همیشه به قوانین سازمانی و مدیریتی احترام می‌گذارم. امروز برایم مسجل شد اختیاریه در برنامه‌های سازمان صداوسیما و مدیریت جدید شبکه جایی ندارد. من به تصمیم بزرگواران احترام میگذارم. ان‌شاالله که تصمیم درستی گرفته باشند. تصمیمی که به نفع مردم و مخاطب رسانه باشد.

چند تشکر به چند نفر بدهکارم. اول از همه آقاجواد رمضان‌نژاد مدیر سابق شبکه پنج که برادرانه و جسورانه در همه فراز و نشیب‌ها کنار اختیاریه ایستاد. همیشه دعاگویش هستم.

تشکر بعدی از همه بچه‌های درجه یک، جوان، با معرفت و نازنینی که اختیاریه محصول زحماتشون بود.

و تشکر اصلی و پایانی از همه شما مخاطبان نازنین و همراه که دل به دل این کودک نوپا دادید. 

صمیمانه درخواست میکنم قصور و کاستی‌ها رو هم بر من حقیر ببخشید. خدا کند در این آشفته بازار رسانه و رسانه‌زدگی توشه‌ای برای آخرتمون برداشته باشیم.

روزگارتون آباد، مهرتون روزافزون"


Untitled

اختیاریه مرتضی فاطمی سیدمرتضی فاطمی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین