کد خبر: 36873 A

ایران آرت: پیتر اشمایکل، دروازه بان مشهور سابق تیم ملی دانمارک و منچستر یونایتد در سن ۵۵ سالگی با نامزدش لارا ون لیندهولم، ۴۶ ساله، و طی یک مراسم عروسی ساده و خانوادگی ازدواج کرد. این دروازه بان افسانه ای و خانم لیندهولم دو سال پیش و پس از سال ها در کنار هم بودن از یکدیگر جدا شده بودند. اما آن ها اخیراً بار دیگر به هم نزدیک شده و تصمیم گرفتند در شهر ساحلی اسپرگرد در دانمارک به طور رسمی ازدواج کنند، مراسمی که دیروز در حضور ۲۰۰ مهمان برگزار شد.

IMG_20190618_121855_238

به گزارش تابناک باتو، وون لیندهولم تا قبل از این به عنوان متخصص تغذیه و بازیگر در دانمارک مشغول به کار بود اما مدتی نیز به عنوان مدل برای مجلات ایالات متحده فعالیت می کرد. اشمایکل و وون لیندهولم در سال ۲۰۱۴ و یک سال پس از جدایی دروازه بان سابق شیاطین سرخ از همسر سابقش، بنته، با هم آشنا شدند. این دو سه سال بعد از هم جدا شدند اما ظاهراً عشق بین آن ها خاموش نشده و در نهایت تصمیم به ازدواج گرفتند.

بعد از نامزدی، پیتر اشمایکل با قرار دادن عکسی در حساب اینستاگرام خود چنین نوشت: «او بله را گفت و به همین سادگی من به شادترین انسان جهان تبدیل شدم». وون لیندهولم نیز با قرار دادن عکسی دیگر در حساب اینستاگرامی اش زیر آن چنین نوشت: «روشنایی من، عشق من. بله، بله، بله! بله!». پیتر اشمایکل از همسر قبلی خود دو فرزند به نام های سیسیل و کسپر دارد. او و بنته در سال ۲۰۱۳ و پس از ۳۱ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

IMG_20190618_121857_360

کسپر اشمایکل که او نیز مانند پدرش دروازه بان مشهوری است در سال ۲۰۱۶ همراه با تیم لستر سیتی توانست قهرمانی لیگ برتر انگلیس را بدست آورد و بخشی از تیم مشهور به «بارو نکردنی ها» باشد. پیتر اشمایکل یکی از مشهورترین ورزشکاران تاریخ دانمارک است که نزدیک به ۳۰۰ بازی برای تیم منچستر یونایتد انجام داده و در دو سال پیاپی در دهه ۱۹۹۰ به عنوان برترین دروازه بان جهان انتخاب شده است.

 

ازدواج مدل مانکن پیتر اشمایکل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین