کد خبر: 36327 A

ایران آرت: تیم بسکتبال تورنتو رپتورز به دلیل رفتارهای دریک رپر معروف کانادایی در کنار زمین از سوی اتحادیه ملی بسکتبال NBA مورد اخطار قرار گرفت.

این رپر به دلیل رفتارهای عجیبش در مسابقات فینال کنفرانس شرق مورد انتقاد قرار گرفته است. از جمله این رفتارها می‌توان به مزاحمت، صحبت با بازیکنان و ترک کردن صندلی برای صحبت درگوشی با مربی تیم رپتورز اشاره کرد. به گزارش نوا، سخنگوی لیگ برتر بسکتبال NBA در حالی این اخطار را صادر کرده که تیم رپتورز با سرمربی‌گری نیک نرس باید در فینال مسابقات با تیم مشهور گلدن استیت روبه رو شود.

دریک

این اولین بار نیست که دریک به دلیل رفتارهایش در یک مسابقه مورد اخطار قرار می‌گیرد؛ یک بار دیگر هم به دلیل ادبیات زننده‌اش در مواجه با Kendrick Perkins، بازیکن تیم کلیولند کاوالیرز، مورد اخطار قرار گرفته بود.

قبل از شروع مسابقه فینال، فوق ستاره‌ی بسکتبال جهان و تیم گلدن استیت، استفن کری گفته: «حضور او سرگرم کننده است؛ میدونم که حضور او دقیقا در کنار نیمکت تیم باعث مزاحمت می شود اما در پایان روز به او خوش گذشته است. نمی توان از کسی برای خوشگذرانی متنفر بود. در این زندگی همه از یکدیگر بابت خوشگذرانی احساس تنفر دارند.»

نورمن پاول، بازیکن تیم رپتورز هم در ارتباط با حضور دریک نگاه مثبتی داشته و گفته: «اون یک هوادار بزرگه و خیلی خنده داره که حضور اون در کنار زمین واقعا روی تیم حریف تاثیرگذاره! میتونید ببینید که بودنش مربی های حریف رو آزار میده.»

drake-toronto-raptors-speech-1558702480-650x366

کلی تامپسون بازیکن تیم گلدن استیت هم گفته با اینکه ممکن است از او به عنوان یک هوادار تیم رپتورز خوشش نیاید اما همیشه طرفدار موسیقی دریک بوده و او را بسیار بااستعداد خواند.

اخیرا پخش موسیقی های دریک هم در رادیو های شهر میلواکی ممنوع اعلام شده بود؛ یکی از مجریان رادیویی شهر میلواکی اعلام کرده بود که تا پایان سری مسابقات فینال NBA صدای دریک از این رادیو پخش نخواهد شد.

 

دریک خواننده رپ رپر معروف
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین