کد خبر: 36150 A

ایران آرت: مادرزن محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران بر قصاص دامادش تاکید دارد.

مادر میترا استاد به خبرنگار "ایران" گفت: میترا لیسانس حسابداری داشت و قبل از ازدواج با نجفی به عنوان بازیگر فعالیت می‌کرد. حتی در فیلمی به نام "باران" هم بازی کرده بود و جایزه هم گرفته بود. ۶ یا ۷ ماه قبل بود که به عقد نجفی درآمد.

او ادامه داد: پسرش همیشه به ما می‌گفت که میترا با نجفی اختلاف دارند. دخترم حتی ساعت ۴ و نیم بامداد سه‌شنبه ۷ خرداد و درست ساعاتی قبل از اینکه به قتل برسد به برادرش پیام داد که تا الآن با نجفی درگیر بوده است.

مادر میترا استاد افزود: او را دلداری دادیم و گفتیم که به خاطر مهیار - پسرش - حرفی نزند. مهیار امتحان ریاضی داشت و این درگیری‌ها در روحیه او تأثیر می‌گذاشت. همسر سابق میترا مهندس است و او به خاطر مشکلات شخصی که با همسر سابقش داشت از او جدا شد. دیروز صبح مهیار هراسان تماس گرفت و خبر مرگ میترا را داد.

این زن گفت: من از خون دخترم نمی‌گذرم و برای قاتلش قصاص می‌خواهم.

 

محمدعلی نجفی میترا استاد
نظرات خوانندگان
  • ناشناس
    پاسخ

    از همه دخترا و خانمای ایرانی دوستانه درخواست دارم لطغا پرستو نشید!!!از سیاستمدارا و مقامات بترسید و بخاطر پول و شهرت و قدرت وارد این ماجراها نشید چون آخرش میشید میترا استاد!! آیا الان پول و شهرت به درد کسی که زیر خروارها خاک خوابیده میخوره؟؟!!خواهش میکنم این پیام سانسور نکنید

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین