کد خبر: 3491 A

ایران آرت: رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران از ثبت نام بیش از 9 هزار نفر در تورهای تهرانگردی نوروزی خبر داد.

 

فرزاد هوشیار با اشاره به استقبال مردم از تورهای نوروزی شهرداری تهران با بیان اینکه سامانه 137یکی از روشهای اطلاع‌رسانی ثبت‌نام  در تورهای گردشگری است گفت: بر این اساس از 28 اسفندماه تا کنون 14هزار  879 تماس تلفنی با این سامانه انجام شده است.

اتوبوس دوطبقه گردشگری

وی با بیان اینکه ستاد گردشگری شهرداری تهران تورهای رایگان ویژه خانواده شهدا برگزار می‌کند، ادامه داد: بر اساس این برنامه ریزی روزانه میزبان 5 خانواده در هر منطقه بوده‌ایم وبر اساس آمارهای موجود تا کنون 2519 نفر از خانوداده شهدای مدافع حرم، دفاع مقدس و آتش نشان در این تورها حاضر شده‌اند.

هوشیار با بیان اینکه معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران نیز به عنوان سازمان بالادستی ستاد گردشگری تهران ضمن شناسایی خانواده‌های محروم در مناطق 22 گانه، تورهای گردشگری رایگان ویژه این افراد برگزار کرده است، گفت: بر همین اساس 620تور گردشگری رایگان ویژه خانواده کم برخوردار برگزار می‌شود که تا کنون 645 نفر در این تورها شرکت کرده‌اند.

رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران در پایان با اشاره به استقبال مردم از تورهای نیم و یک روزه گفت: بر اساس آمارهای موجود تا کنون 9 هزار و 735نفر در این تورها ثبت نام کرده‌اند.

 

ایام عید نوروز شهرداری تهران گردشگری تهران گردی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین