کد خبر: 3458 A

ایران آرت :  برزو ارجمند، سیاوش خیرابی، نیما کرمی، فریدون آسرایی و میلاد کی‌مرام از جمله هنرمندانی بودند که نسبت به برد تیم ملی ایران برابر چین واکنش نشان دادند.

عصر هشتم فروردین، ایران توانست با نتیجه صفر بر یک چین را شکست دهد و اژدهای چینی را طعمه یوزپلنگ ایرانی کند تا با 17 امتیاز صدرنشین باقی بماند.

از جمله هنرمندانی که در صفحه اینستاگرام خود نسبت به این پیروزی واکنش نشان دادند برزو ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون بود که با انتشار عکسی از کارلوس کی‌روش نوشت: «این مرد دوست‌داشتنی. ممنون آقای کی‌روش، تبریک به مردم کشورم.»

سیاوش خیرابی دیگر  بازیگری بود که عکسی از خود در کنار عادل فردوسی‌پور منتشر کرد و نوشت: «حمایت تیم ملی همیشه جواب داده. با افتخار امروز به دیدن بازی تو استادیوم آزادی نشستیم.»

نیما کرمی مجری تلویزیون هم در کنار عکسی از کارلوس کی‌روش نوشت: «من کی‌روش رو دوست دارم، چرا که او اقتدار رو به فوتبال کشورم در آسیا برگردوند، حالا هر چی بعضی‌ها بیان بگن شارلاتانه یا دلاله یا .... او مردیست که جواب همه خناسان رو در زمین میده و با بردهای شیرین حال مردم ما رو خوش می‌کنه. جالب اینجاست که هنوز اون دسته از دوستان فوتبالی که باهاش مشکل دارند رزومه قابل قبولی هم از خودشون تو فوتبال ما جا نگذاشتن و هر وقت در مسند کار بودن فقط شکست خوردن و همیشه دل ما لرزیده که نتیجه چی می‎شه اما کارلوس کی‌روش کاری کرده که منتظر نتیجه بهتریم نه برد. خدایا شکرت.»

فریدون آسرایی خواننده پاپ هم به سراغ عکسی از کی‌روش رفت و نوشت: «آقاى کى‌روش ممنونیم. مربى فهیم و بادانش تیم ملى فوتبال امروز دوباره ثابت کرد که داشتن یک مربى خوب چقدر می‌تونه تاثیرگذار باشه در سرنوشت پرطرفدارترین ورزش کشور در اولین روزهاى سال نو. بعد از برد قطر این بهترین هدیه شما و بازیکنان تیم ملى به هواداران و عاشقان تیم ملى کشورمون بود. از همه شما سپاسگزاریم. عسلویه هشتم فروردین سال نود و شش.»

میلاد کی‌مرام بازیگر هم عکسی از مهدی طارمی را پس از به ثمر رساندن گل  منتشر کرد و نوشت: «به به مبارک باشه، نوش جونتون، مبارک باشه.»

57242

 کلید واژه‌ها : تلویزیون -
 

 

 

 

فریدون آسرایی برزو ارجمند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین