کد خبر: 34333 A

ایران آرت: ستاره رئالیتی شو و مدل لباس آمریکایی به طور کلی از ایده ورود به نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا شانه خالی کرد. کیم کارداشیان در ماه ژوئن گذشته گفته بود که تلاشی برای نامزد ریاست جمهوری آمریکا ندارد، اما در عین حال ورود خود به جهان سیاست و نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را بعید ندانست و در رابطه با احتمال نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور تأکید کرد که هرگز نباید گفت: نه، هرگز!

گفته سابق کیم کارداشیان در آن زمان جنجال زیادی در میان کاربران فضای مجازی برانگیخت و اغلب کاربران از او خواستند که ایده‌ی نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را از سرش بیرون کند.

کارداشیان سال گذشته هم به خاطر تلاش برای اقناع رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ برای عفو و بخشایش "آلیس ماری جانسون"، با تحسین بسیاری روبرو شد. آلیس محکوم به حبس ابد بود و در سال ۱۹۹۶ میلادی به جرم قاچاق مواد مخدر دستگیر و پس از گذراندن ۲۲ سال از زندان آزاد شد.

به گزارش تابناک باتو، کیم کارداشیان در مصاحبه جدید خود با نیویورک تایمز آمریکا در پاسخ به سؤالی درباره‌ی این که آیا تجربه تلاش برای عفو "آلیس ماری جانسون" می‌تواند الهام بخش او برای نامزدی ریاست جمهوری آمریکا باشد به سرعت گفت: نه، زیرا منصب ریاست جمهوری به شدت خسته کننده و فرسایشی است.

او گفت: باوری به آن ندارم، این شغل خسته کننده‌ترین شغل دنیاست و فکر نمی‌کنم با روحیّاتم سازگار باشد.

 

ترامپ کیم کارداشیان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین