کد خبر: 32515 A

ایران آرت: وزیر امور خارجه ضمن ستایش از علی کریمی، بازیگر سابق تیم ملی فوتبال بخاطر نگرانی برای فشار بر مردم، عنوان کرد در فضاسازی‌های یک جانبه، داوری نکنید.

به گزارش ایرنا، دکتر محمد جواد ظریف در خصوص اظهار نظر علی کریمی پیرامون سخنرانی اخیرش درباره "افتخار به مقاومت ملت‌های منطقه در مقابل تجاوزگران و تروریست‌ها و افراطی‌ها" عنوان کرد: "ما مردم ایران" همه در یک کشتی نشسته‌ایم و تفاوتی میان ما نیست.

او ادامه داد: اگر رنجی و شادی هست، اگر افتخاری برای همه ما است؛ اینکه آقای کریمی نگران فشار بر مردم است، ستودنی است اما بنده نیز همه فشارهای داخلی و خارجی را برای تلاش جهت کاستن این فشارها با کمال افتخار و به‌عنوان کوچکترین انجام وظیفه دربرابر ایثارهای ملت بزرگ ایران پذیرفته و ان‌شاالله در آینده نیز همین تلاش را بی‌پروا ادامه خواهم داد.

وزیر امور خارجه با بیان اینکه برای آقای کریمی احترام قائل هستم و تفاوتی بین خودمان نمی‌بینم، ابراز کرد: همه ایرانی هستیم و در یک فضا تنفس و در یک کشور زندگی می‌کنیم؛ اگر ایشان و دیگرانی از عرایض بنده و یا در واقع از نقل قول‌های ناقصی از عرایضم دلگیر شده‌اند، بسیار متاسف هستم؛ اما تقاضای من از کریمیِ عزیز و دلسوز، دیگر دوستان و هموطنان این است که قبل از داوری بر اساس فضاسازی‌های یک جانبه، یک بار عرایض بنده در آن سخنرانی را به طور کامل گوش دهند.

 

علی کریمی جواد ظریف
نظرات خوانندگان
  • ناشناس
    پاسخ

    جناب ظریف ایمگونه که شما میفرمایید نیست! شما و دیگر دولتمردان در کشتی ما ننشسته اید! یا همه کس و همه چیزتان در این کشتی نیست! ما نه ملکی در دیار فرنگ داریم و نه فرزندانمان در ینگه دنیا زندگی می کنند... اگر غمی هست اگر رنج و فشاری هست برای ماست... اگر امکاناتی هست و اگر شادی و سروری هست برای آقایان و آقازاده هاست... لطفا به تفاوت ما مردم عادی و خودتان توجه فرمایید

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین