کد خبر: 32348 A

دادستان قزوین از دستگیری معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد استان قزوین به اتهام اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی خبر داد.

ایران آرت: محمد قاسمی در این باره اظهار کرد: بر اساس گزارش واصله از سوی مراجع نظارتی، معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به دلیل برخی تخلفات مالی از سوی دادسرای قزوین تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، دادستان قزوین افزود: با توجه به بررسی اسناد مالی و اداری این اداره کل مشاهده شده اموال و وجوهی که می‌بایست در امور اداری و برنامه‌های فرهنگی هزینه شود توسط متهم این پرونده توسط حساب‌های واسطه‌ای برداشت و تصاحب شده است.

قاسمی گفت: اتهامات مطرح شده در این پرونده که متهم آن روز گذشته دستگیر شد اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی است که این پرونده در دادسرای قزوین در حال رسیدگی است.

دادستان قزوین تاکید کرد: ما به مردم این اطمینان را خواهیم داد که دستگاه قضائی با هیچ شخص و مقامی عهد اخوت نبسته است و همانند گذشته با کسانی که مرتکب جرمی شوند فارغ از هر پست، مقام و جایگاهی که دارند، برخورد خواهیم کرد.

وی افزود: کلیه اخبار مربوط به روند رسیدگی به این پرونده و سایر پرونده‌ها در زمان مناسب به اطلاع مردم و اصحاب رسانه خواهد رسید و مردم به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجهی نداشته باشند.

 

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین محمد قاسمی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین