کد خبر: 31776 A

ایران آرت: هند روز ملی سالانه خود را که به نام (روز جمهوری هند) شناخته می‌شود، برای هفتادمین سال متوالی در ژانویه سال جاری برگزار کرد. این جشن به طور مشخص در روز ۲۶ ژانویه ۲۰۱۹ برگزار شد. به گزارش تابناک باتو، ستاره‌ها و مشاهیر صنعت سینمای هند، پیام‌های تبریک و جملات تأثیرگذاری را در این باره منتشر کردند.

سلمان خان: سلمان خان در حال حاضر در فیلم سینمایی Bharat ایفای نقش می‌کند، این فیلم درباره بخش مهمی از تاریخ هند (جدایی هند و پاکستان به عنوان دو کشور مجزا) می‌باشد. سلمان خان در توییتر نوشت: تیم تولید Bharat برای همه جشن شادی را به مناسبت روز جمهوری هند آرزو می‌کند، زنده باد هند!

Bharat

کاران جوهر: او (هند) قوی است... انعطاف پذیر است... مؤثر است و قلب بزرگی دارد، همانا او هند است.

سانجای دوت: وقتی به پرچم سرزمینم نگاه می‌کنم که چگونه در اوج به اهتزاز در می‌آید، قلبم پر از افتخار می‌شود، امروز، روز جمهوری هند است، پس باید همه با هم متعهد شویم تا تکلیفمان را در قِبال سرزمینمان انجام دهیم، تا سرزمین ما همه چشم‌ها را به خود خیره کند، زنده باد هند!

221744_326

ویکی کوشال که فیلم جدیدش (Uri) موفقیت زیادی در گیشه کسب کرده است در اینستاگرامش نوشت: روز جمهوری هند خوش باد!

221746_960

جان آبراهام که جدیدترین فیلمش (Balta House) نام دارد، نوشت: فرهنگ یک ملّت در قلب‌ها و جان‌های مردمش جای می‌گیرد، همه تلاشمان را به کار می‌بریم تا پرچم کشورمان را به اهتزاز در آوریم و برای اینکه هرجا می‌رویم عشق و خوشبختی منتشر کنیم، روز جمهوری هند را گرامی می‌داریم.

221749_860

کریتی سانون: ما آهسته و پیوسته رو به جلو گام بر می‌داریم، هنوز آرزو‌های فراوانی داریم تا محقق کنیم، آرزو‌هایی که باید رو به جلو به دنبالشان برویم، روز جمهوری هند مبارک، زنده باد هند!

جاکی شروف: خوش شانس بودم که در هند متولد شدم، زنده باد هند!

سونام کاپور آهوجا: روز جمهوری هند به همه برادران هموطنم مبارک باشد، باید خوب تأمل کنیم تا متوجه شویم که چقدر خوش شانس بوده ایم که در این سرزمین با عظمت متولد شده ایم.

آنیل کاپور: روز جمهوری هند مبارک، زنده باد هند!

آجون کاپور: بیایید تا خودمان را برای تغییری که رؤیایش را داریم آماده کنیم، روز جمهوری هند مبارک باد!

هندوستان بالیوود روز ملی هند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین