کد خبر: 31268 A

ایران آرت: سارا هایلند، بازیگر سریال "خانواده مدرن" از لحظاتی که بسیار نزدیک به خودکشی بود پرده برداشت. وی که در شوی الن دی جنرس حضور یافته بود از مشکلات متعدد زندگی اش گفت و این موضوع را فاش کرد که قصد داشته به زندگی اش پایان دهد. به گزارش تابناک باتو، او به رنج‌های زیادی که در سال گذشته متحمل شده اشاره کرد و اقرار کرد که این مسائل بر سلامت روانی وی اثر گذاشته و منجر به اتخاذ چنین تصمیمی شده است.

وی افزود: "من شغل فوق العاده‌ای داشتم، سیستم حمایتی خوبی داشتم، اما بعد از ۲۶، ۲۷ سال تحمل درد مزمن و اینکه ندانی روز بعد حالت خوب است یا نه، واقعا، واقعا دشوار است."

او گفت: "من در ذهنم نامه خودکشی ام را برای عزیزترین افرادم نوشته بودم. برای خودم دلایلی داشتم و هیچ وقت نمی‌خواستم آن نامه را روی کاغذ بنویسم، چون دوست نداشتم کسی بداند که چقدر در این خصوص جدی هستم."

سپس الن از او پرسید که چقدر به انجام خودکشی نزدیک بوده است و او پاسخ داد: "خیلی، خیلی، خیلی زیاد".

اما هایلند گفت: پس از آنکه با شخصی صحبت کردم و از احساسات و دلایلم حرف زدم تصمیمم عوض شد. "سرانجام تصمیم گرفتم با کسی صحبت کنم و آن شخص به من گفت که حتما باید با یک روانکاو صحبت کنم. احساس می‌کنم دوباره باید با یک روانکاو صحبت کنم".

اما وقتی با هر کسی صحبت می‌کردم آن‌ها می‌گفتند که "اوه، باید با یک روانکاو صحبت کنی و من هم به آن‌ها می‌گفتم که نمی‌خواهید به من کمک کنید."

احساس کردم که خودم باید دست به کار شوم و به عمق روح و روانم سفر کنم. چون سال‌های سال بود که این راز را پیش خود نگه داشته بودم.

او امیدوار است که داستان او تجربه‌ای برای دیگران باشد تا هیچگاه تا این حد به خودکشی نزدیک نشوند.

بازیگر زن الن دی جنرس خانم بازیگر سارا هایلند خانواده مدرن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین