کد خبر: 31188 A

با مصاحبه اخیر مدل انگلیسی، پرونده اتهام تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا وارد مرحله جدیدی شده است.

ایران آرت: در ماه سپتامبر و بعد از درخواست دوباره کاترین مایورگا برای بررسی پرونده اتهام به تجاوز کریستیانو رونالدو در لاس وگاس در تابستان سال 2009، این رویه دوباره به جریان افتاد و اخیرا و با مصاحبه یاسمین لنارد، نامزد سابق ستاره پرتغالی مبنی بر مشکلات روحی این بازیکن و تهدیدهای او، این پرونده وارد فاز جدیدی شده است.

به گزارش ورزش سه، لنارد همچنین اضافه کرد که او شواهدی مهم بر علیه رونالدو دارد و آماده کمک به وکلای کاترین مایورگا در رابطه با پرونده او است. حالا نشریه دیلی میل مدعی شد وکلای کاترین مایورگا برای شنیدن صحبت های این مدل 33 ساله راهی لندن شده و امیدوارند بتوانند شواهدی بر علیه ستاره پرتغالی برای محکوم کردن او پیدا کنند.

-653874

وکیل کاترین مایورگا با اعلام این خبر عنوان کرد که بعد از مطرح شدن این مصاحبه در مطبوعات، آنها تصمیم به سفر به لندن برای شنیدن صحبت های نامزد سابق رونالدو گرفته اند اما او در مورد جزئیات این قرار ملاقات صحبتی نکرد.

به هر حال به نظر نمی رسد به این زودی ها رای نهایی پرونده ستاره پرتغالی صادر شود و طبق ادعای دادستان آمریکا، تحقیقات دقیق در این رابطه ادامه خواهد داشت.

تجاوز کریستیانو رونالدو رونالدو آزار جنسی کاترین مایورگا یاسمین لنارد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین