کد خبر: 30597 A

ایران آرت: کوین اسپیسی، بازیگر 59 ساله آمریکایی روز دوشنبه هفته آینده باید برای جلسه رسیدگی به شکایت جوانی 18 ساله به خاطر آزار جنسی در یک رستوران در سال 2016 از او در دادگاهی در ماساچوست حاضر شود. اسپیسی از دادستان پرونده خواسته بود که جلسه دادرسی بدون نیاز به حضور شخص او برگزار شود اما دادستان پرونده درخواست او را رد کرد. اسپیسی این درخواست را برای جلوگیری از بیشتر شدن تبلیغات منفی علیه خودش داده بود و معتقد است که حضورش در دادگاه در روز هفتم ژانویه تنها به شایعات منفی درباره او دامن می‌زند.

به گزارش سی نما، این بازیگر اعلام کرد که در دادگاه ادعای بی گناهی خواهد کرد و امیدوار است از حضور در جایگاه شاهد مبرا شود. بر اساس قانون آمریکا، گناهکار باید در جایگاه شاهد حضور پیدا کند مگر اینکه توسط دادستان پرونده از این کار مبرا شود اما دادستان منطقه ماساچوست، "توماس برت" این درخواست را رد کرد. این بازیگر 59 ساله برنده جایزه اسکار به جرم حمله نامناسب و ضرب و شتم مورد بازرسی است.

این پرونده پس از اینکه "هدر آنروث"، یک خبرگزار تلویزیونی بازنشسته از بوستون گفت که "استیسی" به پسر نوجوانش تجاوز کرده است، عمومی شد. "اسپیسی" پس از این شکایت‌ها از سریال "خانه پوشالی" (House of Cards) شبکه نتفلیکس و حداقل یک فیلم کنار گذاشته شد.

او پس از این اتهامات به دور از اجتماع بود تا اینکه هفته پیش با انتشار ویدیویی در توییتر خود به عرصه شبکه‌های اجتماعی بازگشت. در این ویدیو او با صدای شخصیت "فرانک آندروود" از سریال "خانه پوشالی" می‌گوید: من برای کاری که انجام نداده‌ام جریمه نخواهم شد.

کوین اسپیسی آزار جنسی آزارهای جنسی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین