کد خبر: 30316 A

ایران آرت: تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون، به همبرگر فروشی "این اند اوت برگر" رفتند و مشتریان را شگفت زده کردند. این زوج بازیگر که هر دو ۶۲ ساله هستند، روز جمعه برای خوردن ناهار به رستوران زنجیره ای "این اند اوت برگر" در شهر فونتانای کالیفرنیا در ۸۰ کیلومتری شرق لس آنجلس رفته بودند که هوادران خود را به همبرگر مهمان کردند.

رنه چاوز، یکی از هوادران، ویدیویی در فیسبوک پست کرده که تام هنکس را بیرون از پنجره خرید با ماشین در حال خریدن ناهار برای چند مشتری نشان می‌دهد.

مگان، یکی دیگر از مشتریان عکسی از تام هنکس در اینستاگرام پست کرده و نوشته است: تام هنکس کلاه های "این اند اوت" را امضاء کرد و با مشتریان عکس گرفت.

photo_2018-12-27_07-51-52

مگان به "ای نیوز" گفت: "او خیلی مهربان و بی ریا است. با همه خوش و بش کرد و خندید و با آنها عکس های سلفی گرفت."

شهر فونتانا، در پستی در فیسبوک به این بازیگران محبوب خوش آمد گفت و نوشت: "تام هنکس و همسرش، ریتا ویلسون روز جمعه در شهر ما آمدند و هواداران را شگفت زده کردند. به فونتانا خوش آمدید. باز هم به ما سر بزنید."

"این اند اوت برگر" یک رستوران زنجیره ای است که در جنوب غربی آمریکا شعبه های زیادی دارد. این رستوران در بین برخی از چهره های مشهور از محبوبیت زیادی برخوردار شده که حتی در بین آنها می توان به سرآشپزها و چهره های تلویزیونی گوردون رمزی، آنتونی بوردین، و ماریو باتالی اشاره کرد.

تام هنکس ریتا ویلسون آقای بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین