کد خبر: 29953 A

ایران آرت: منزل "کوئنتین تارانتینو" واقع در لس‌آنجلس با وجود حضور این کارگردان و دیگر اعضای خانه، مورد حمله سارقین قرار گرفت.

به گزارش فارس، پلیس لس‌آنجلس نیمه شب تماسی دریافت کرد که در آن گفته شده بود که عده‌ای سارق به یک منزل مسکونی که ساکنین نیز در آن حضور داشتند هجوم برده‌اند که به محض رسیدن پلیس به محل، سارقین گریخته بودند. سپس مشخص شد که خانه متعلق به "کوئنتین تارانتینو" کارگردان معروف هالیوود بوده و خود نیز در خانه حضور داشته است که در منطقه وودرو ویلسون، بلوک ۷۵۰۰ لس‌آنجلس واقع شده است.

بنابر اعلام پلیس هیچ کس در این سرقت آسیب ندیده لیکن در مورد اقلام مسروقه اطلاعاتی منتشر نکرده است. تنها مورد این بوده که سارقین در نیمه‌شب به منزلی که ساکنین در آن حضور داشته‌اند حمله برده‌اند و خود تارانتینو هم با سارقین مواجه شده است.

سرقت مسلحانه از منزل "تارانتینو" جدیدترین مورد از سرقت منازل و املاک سلبریتی‌های هالیوودی است. ماه گذشته ۱۰ عضو یک باند سارق مسلح به سرقت در منازل ستاره‌های هالیوود دستگیر و متهم شدند. مقامات این سارقین را به سرقت از منازل ستاره‌های هالیوودی و برنامه‌ریزی در زمانیکه آنها در منزل حضور نداشتند، متهم کرده‌اند.

کوئنتین تارانتینو هالیوود تارانتینو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین