کد خبر: 29247 A

ایران آرت: آنجلینا جولی فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در جشنواره موسسه فیلم بریتانیا که هدف آن مقابله با تجاوز و خشونت جنسی در مناطق جنگی است حضور یافت. این ستاره هالیوودی ضمن گفتگو با جرمی هانت، وزیر امور خارجه، از دولت انگلیس برای حمایت از مبارزه با خشونت جنسی در مناطق جنگی تشکر کرد.

به گزارش تابناک باتو، آنجلینا جولی، در طول این جشنواره که در آن ۳۸ فیلم و مستند نشان داده شد سخنرانی‌ای نیز ایراد کرد. این بازیگر زن آمریکایی و نامزد جایزه صلح گفت: "من می‌خواهم از دولت انگلیس برای برگزاری این جشنواره و همچنین استفاده از مستند و طرح داستان‌های واقعی از طرف بازماندگان جنگ تشکر کنم چرا که قصه گویی بهترین و قدرتمندترین ابزار برای افزایش همدلی و درک شرایط مشابه است.

جولی همچنین اضافه کرد: "من واقعا خوشنود و خوشحالم که اداره امور خارجه انگلیس از هنر و هنرمندان در مطرح کردن مساله خشونت جنسی بعنوان یک مساله بین المللی دفاع کرده است تا آن‌ها بتوانند از این طریق آگاهی از بحث خشونت جنسی در طول جنگ را به گوش جهانیان برسانند".

209741_824

طی این رویداد یک کد بعنوان استاندارد جهت جمع آوری شواهد برای بررسی خشونت جنسی در مناطق جنگی نیز مشخص شد که توسط لرد طارق احمد ویمبلدون، نماینده ویژه حقوق بشر دولت انگلیس در زمینه این قبیل خشونت‌ها نیز حمایت خواهد شد.

آنجلینا جولی آزار جنسی خشونت جنسی خانم بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین