کد خبر: 28830 A

کیم کارداشیان و کانیه وست برای جلوگیری از سوختن عمارت خود در کالیفرنیا، آتش‌نشان خصوصی استخدام کردند.

ایران آرت: آتش سوزی اخیر رخ داده در کالیفرنیا، بدترین و ویرانگر ترین آتش سوزی تاریخ این منطقه بوده است که مرگ ده ها تن و نابودی طبیعت و عمارت های مجلل زیادی را در پی داشته است. در حالی که کمتر دیده می شود سلبریتی ها و افراد مشهور از ناحیه چنین فجایعی متضرر شوند، اما این بار بسیاری از چهره های مشهور هالیوود خانه ها و املاک خود در مناطق اعیان نشین یا ییلاقی کالیفرنیا را طعمه حریق دیدند.

به گزارش روزیاتو، تصاویر منتشر شده جدید نشان می دهد که آتش سوزی های مهیب تا چند متری عمارت ۶۰ میلیون دلاری کیم کارداشیان و کانیه وست در منطقه ییلاقی هیدن هیلز کالیفرنیا آمده است و آن ها تنها با استخدام تعدادی آتشنشان خصوصی موفق شده اند این آتش سوزی را از عمارت گرانقیمت خود دور کنند. تیم آتشنشان استخدام شده موفق شدند با کندن کانال و خیس کردن مداوم محیط اطراف این آتش را از عمارت کانیه و کیم دور نگه دارند. تصاویر هوایی منطقه کاملاً سوخته ای را در اطراف این عمارت نشان می دهد که پس از تخلیه اجباری منطقه از ساکنان طعه حریق شده است.

همسایگان کیم کارداشیان، ۳۸ ساله و کانیه وست، ۴۱ ساله از تلاش های این دو برای خاموش کردن آتش در این منطقه تشکر کرده اند. در صورت آتش گرفت خانه این دو، خانه های اطراف آن نیز بدون شک طعمه حریق می شدند که این خطر با استخدام تیمی زبده از آتشنشانان خصوصی برطرف شد. کیم کارداشیان در طی هفته گذشته فعالیت قابل توجهی در فضای رسانه های اجتماعی پرفالوور خود در مورد آتش سوزی گسترده کالیفرنیا و شرایط عمارت مجلل او و شوهرش داشت.

206958_537

کیم کارداشیان کانیه وست آتش سوزی کالیفرنیا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین