کد خبر: 26705 A

ایران‌آرت:  روزنامه سان گزارشی درباره زندگی جی‌لوید ساموئل ستاره فقید استقلال منتشر کرده که نشان می‌دهد او در ایران همسر دوم داشت

 

ازدواج جی‌لوید ساموئل در ایران!

روزنامه سان گزارشی عجیب در مورد جی لوید ساموئل بازیکن سابق استقلال منتشر کرد. این روزنامه در گزارشش نوشته ساموئل که در تصادفی تراژیک جان خود را از دست داد یک همسر دوم مخفی در تهران داشته است.

همسر او هلیا سهیمی که گویا خواننده و بازیگر در ایران است. سهیمی در اینستاگرام خود پست هایی بعد از مرگ ساموئل منتشر کرد و او را «بهترین شوهری که می توانستم آرزو کنم» خوانده است.

سهیمی گویا در زمان بازی ساموئل در ایران با او آشنا شده بود. او ویدئویی از ساموئل در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن جی لوید به او می گوید: «وقت هایی که ناراحت و غمگینی به این ویدئو نگاه کن و بدون به زودی باهم خواهیم بود.»

در پست دیگر که در ماه ژوئن منتشر شده نشان می دهد ساموئل در خفا تغییر دین داده و مسلمان شده تا این دو نفر بتوانند باهم ازدواج کنند. این خانم نوشته: «یادت می آید روزی رو که مسلمان شدی و بعدش یک جشن خصوصی گرفتیم و آرزو کردیم که خیلی زود بتونیم این قضیه رو به دیگران بگیم؟»


هلیا سهیمی همسر ایرانی ساموئل

هلیا سهیمی همسر ایرانی ساموئل

 

 

 

iranart

 

 

 

جی لوید ساموئل هلیا سهیمی
نظرات خوانندگان
  • بابک
    پاسخ

    <b>خجالت بکشید پشت سر مرده حرف نزنید و دست به این افشاگری ها نزنید خداوند ستارالعیوب هست تو که بنده خدایی یه کمی از خدای خودت یاد بگیر</b>

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین