کد خبر: 2450 A

ایران آرت: حضور سید جلال حسینی، امید ابراهیمی و ایرانپوریان در سوال پیامکی بهترین بازیکن سال ایران برنامه نود یعنی عادل فردوسی پور نگران محبوبیت برنامه اش است. 

مرتضی رضایی در خبرآنلاین می نویسد: سید جلال حسینی و انتخاب به عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال ایران. دوشنبه شب سؤال پیامکی برنامه نود انتخاب بهترین بازیکن سال فوتبال ایران بود و مثل همیشه گزینه‌هایی در بین نفرات انتخاب شده قرار داشتند که شاید حق‌شان نبود و رأی آوردند! در اینکه سید جلال حسینی یکی از بهترین بازیکن‌های این فصل لیگ ایران است شکی وجود ندارد. نظمی که او به خط دفاعی پرسپولیسی‌ها داده و خلا‌ئی که در زمان محرومیت و مصدومیتش احساس می‌شود، مشهود است اما باید بدون هیچ‌گونه جانب‌داری قبول کرد که در این برهه زمانی سید بهترین بازیکن ایران نیست. در سالی که سردار آزمون، رضا قوچان‌نژاد، علیرضا جهانبخش و حتی کریم انصاری‌فرد درخشش خیره‌کننده‌ای داشته‌اند انتخاب سید جلال می‌تواند فقط یک دلیل داشته باشد، تعداد زیاد هواداران پرسپولیس!

اشتباه نخست را خود عادل انجام داد. او که بارها سعی کرده به مخاطبانش القا کند به سؤال‌هایی این‌چنینی فارغ از تعصبات رنگی رأی بدهند چرا خودش با علم به اینکه سید جلال در بین گزینه‌های فوق بهترین نبوده باز هم نام این بازیکن را در فهرست سؤال پیامکی‌‌اش قرار داد؟ اصلاً امید ابراهیمی امسال یکی از بهترین‌های استقلال بوده است اما واقعاً او با نگاهی کارشناسانه در بین گزینه‌ها قرار گرفته است؟ محمد ایرانپوریان چطور؟ بازیکن خوب و با اخلاق تراکتورسازان هم این فصل عملکرد خوبی داشته است اما اگر در یک طرف کفه ترازو انصاف را قرار بدهیم نام هیچ‌کدام از این بازیکنان نباید در نظرسنجی فوق در کفه دیگر قرار بگیرد.

عادل برای اینکه مخاطبانش را از دست ندهد و تعداد پیامک‌های ارسالی‌‌اش از رنج همیشگی نود پایین‌تر نرود بازیکنانی از تیم‌های پرطرفدار را در بین گزینه‌هایش قرار داد تا هواداران پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی در مسابقه پیامکی برنامه نود مشارکت داشته باشند. باید به عادل گفت که این‌بار هم هیچ‌کسی فارغ از تعصبات رنگی برای برنامه نود پیامک نزد و هواداران پرسپولیس برای اینکه نشان بدهند همچنان بی‌شمارند در رقابت با رقیب سنتی‌شان سید جلال حسینی را بهترین بازیکن ایران کردند.

 

استقلال پرسپولیس عادل فردوسی پور سید جلال حسینی تراکتورسازی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین